TERMINARZ REZERW RESOVII

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda jesienna 2017/18 | klasa O (Rzeszów)


 Kolejka 1 -  15 sierpnia
Strumyk Malawa - Bratek Bratkowice 2:0
Strug Tyczyn - Iskra Jawornik Polski 3:1
Błażowianka Błażowa - GKS Niebylec 3:2
Crasnovia Krasne - Błękit Żołynia 2:3
Jedność Niechobrz - Sokół Sokołów Młp. 2:3
KS Stobierna - Dynovia Dynów 5:0
Sawa Sonina - Resovia II SMS Rzeszów 2:1
Korona Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:2
 

 Kolejka 2 -  19/20 sierpnia
Bratek Bratkowice - Resovia II SMS Rzeszów  3:0 wo. (na boisku 2:1)
Dynovia Dynów - Sawa Sonina 5:3
Sokół Sokołów Młp. - KS Stobierna 2:2
Błękit Żołynia - Jedność Niechobrz 1:1
GKS Niebylec - Crasnovia Krasne 2:4
Korona Rzeszów - Błażowianka Błażowa 1:0
Iskra Jawornik Polski - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:2
Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 0:0
 

 Kolejka 3 -  26/27 sierpnia
Resovia II SMS Rzeszów - Dynovia Dynów 1:2
Sawa Sonina - Sokół Sokołów Młp. 1:2
KS Stobierna - Błękit Żołynia 0:1
Jedność Niechobrz - GKS Niebylec 2:1
Crasnovia Krasne - Korona Rzeszów 1:4
Błażowianka Błażowa - Iskra Jawornik Polski 2:4
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Strumyk Malawa 1:2
Strug Tyczyn - Bratek Bratkowice 1:1

 Kolejka 4 -  30 sierpnia
Sokół Sokołów Młp. - Resovia II SMS Rzeszów 1:1
Bratek Bratkowice - Dynovia Dynów 3:0
Błękit Żołynia - Sawa Sonina 0:3
GKS Niebylec - KS Stobierna 0:1
Korona Rzeszów - Jedność Niechobrz 1:0
Iskra Jawornik Polski - Crasnovia Krasne 5:1
Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa 1:2
Strug Tyczyn - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:0

 Kolejka 5 -  2/3 września
Resovia II SMS Rzeszów  - Błękit Żołynia 0:4
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Bratek Bratkowice 2:2
Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn 1:0
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2:1
Jedność Niechobrz - Iskra Jawornik Polski 2:0
KS Stobierna - Korona Rzeszów 0:4
Sawa Sonina - GKS Niebylec 1:1
Dynovia Dynów - Sokół Sokołów Młp. 2:2

 Kolejka 6 -  9/10 września
GKS Niebylec - Resovia II SMS Rzeszów 1:3
Bratek Bratkowice - Sokół Sokołów Młp. 1:1
Błękit Żołynia - Dynovia Dynów 1:1
Korona Rzeszów - Sawa Sonina 1:0
Iskra Jawornik Polski - KS Stobierna 2:1
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 4:1
Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 4:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- Błażowianka Błażowa 2:2

 Kolejka 7 -  16/17 września
Resovia II SMS Rzeszów - Korona Rzeszów 1:2
Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice 5:2
Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 4:5
Jedność Niechobrz - Strug Tyczyn 1:2
KS Stobierna - Strumyk Malawa 0:4
Sawa Sonina - Iskra Jawornik Polski 5:1
Dynovia Dynów - GKS Niebylec 1:0
Sokół Sokołów Młp. - Błękit Żołynia 4:0

 Kolejka 8 -  23/24 września
Iskra Jawornik Polski - Resovia II SMS Rzeszów 2:1
Błękit Żołynia - Bratek Bratkowice 6:2
Korona Rzeszów - Dynovia Dynów 3:1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 5:1 (18.11)
Strug Tyczyn - KS Stobierna 1:3 (18.11)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz  0:1 (18.11)
Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 3:1

 Kolejka 9 -  30 wrzesnia/ 1 października
Resovia II SMS Rzeszów - Strumyk Malawa 1:0
Crasnovia Krasne - Bratek Bratkowice 4:1
Jedność Niechobrz - Błażowianka Błażowa 1:0
KS Stobierna - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:2
Sawa Sonina - Strug Tyczyn 0:6
Dynovia Dynów - Iskra Jawornik Polski 2:0
Sokół Sokołów Młp. - Korona Rzeszów 1:2
Błękit Żołynia - GKS Niebylec 2:1

 Kolejka 10 -  7/8 października
Strug Tyczyn - Resovia II SMS Rzeszów 1:3
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1:3
Bratek Bratkowice - GKS Niebylec 4:3
Korona Rzeszów - Błękit Żołynia 6:1
Iskra Jawornik Polski - Sokół Sokołów Młp. (odw.)
Strumyk Malawa - Dynovia Dynów 4:0
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Sawa Sonina 4:0
Błażowianka Błażowa - KS Stobierna 1:3

 Kolejka 11 -  14/15 października
Resovia II SMS Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:4
KS Stobierna - Crasnovia Krasne 3:1
Jedność Niechobrz - Bratek Bratkowice 1:1
Sawa Sonina - Błażowianka Błażowa 0:3
Dynovia Dynów - Strug Tyczyn 0:1
Sokół Sokołów Młp. - Strumyk Malawa 2:2
Błękit Żołynia - Iskra Jawornik Polski 1:0
GKS Niebylec - Korona Rzeszów 0:2

 Kolejka 12 -  21/22 października
Błażowianka Błażowa - Resovia II SMS Rzeszów 5:0
Bratek Bratkowice - Korona Rzeszów 1:2
Iskra Jawornik Polski - GKS Niebylec 0:3
Strumyk Malawa - Błękit Żołynia 3:0
Strug Tyczyn - Sokół Sokołów Młp. 2:0
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- Dynovia Dynów 1:1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 2:0
Jedność Niechobrz - KS Stobierna 0:1

 Kolejka 13 -  28/29 października
Resovia II SMS Rzeszów - Crasnovia Krasne 3:3
KS Stobierna - Bratek Bratkowice (odw.)
Sawa Sonina - Jedność Niechobrz 1:3
Dynovia Dynów - Błażowianka Błażowa 2:3
Sokół Sokołów Młp. - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:3
Błękit Żołynia - Strug Tyczyn 0:0
GKS Niebylec - Strumyk Malawa 0:3
Korona Rzeszów  - Iskra Jawornik Polski 3:0

 Kolejka 14 -  4/5 listopada
Jedność Niechobrz - Resovia II SMS Rzeszów 6:0
Bratek Bratkowice - Iskra Jawornik Polski 3:0
Strumyk Malawa - Korona Rzeszów 2:3
Strug Tyczyn - GKS Niebylec 0:2
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Błękit Żołynia 2:2
Błażowianka Błażowa - Sokół Kolbuszowa Dln. 3:1
Crasnovia Krasne - Dynovia Dynów 4:1
KS Stobierna - Sawa Sonina 0:2

 Kolejka 15 -  11/12 listopada
Resovia II SMS Rzeszów - KS Stobierna 2:2
Iskra Jawornik Polski - Strumyk Malawa 2:5
Sawa Sonina - Bratek Bratkowice 1:4
Dynovia Dynów - Jedność Niechobrz 2:1
Sokół Sokołów Młp. - Crasnovia Krasne 7:0
Błękit Żołynia - Błażowianka Błażowa 1:0
GKS Niebylec - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 6:0
Korona Rzeszów - Strug Tyczyn 0:1
 

Runda wiosenna 2017/18 | klasa O (Rzeszów)

 

 Kolejka 16 -  17/18 marca
Bratek Bratkowice - Strumyk Malawa 0:4 (18.04)
Iskra Jawornik Polski - Strug Tyczyn 0:1 (18.04)
GKS Niebylec - Błażowianka Błażowa 2:2 (18.04)
Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 0:1 (18.04)
Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz 3:3 (18.04)
Dynovia Dynów - KS Stobierna 0:0 (18.04)
Resovia II SMS Rzeszów - Sawa Sonina 3:1 (18.04)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Korona Rzeszów 2:0 (18.04)
 

 Kolejka 17 -  24/25 marca
Resovia II SMS Rzeszów - Bratek Bratkowice 2:1
Sawa Sonina - Dynovia Dynów 3:2 (30.05)
KS Stobierna - Sokół Sokołów Młp. 1:6 (30.05)
Jedność Niechobrz - Błękit Żołynia 3:0 (30.05)
Crasnovia Krasne - GKS Niebylec 3:2 (30.05)
Błażowianka Błażow - Korona Rzeszów 4:1 (30.05)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Iskra Jawornik Polski 1:2 (30.05)
Strug Tyczyn - Strumyk Malawa 3:1 (30.05)

 Kolejka 18 -  31 marca
Dynovia Dynów - Resovia II SMS Rzeszów 0:2
Sokół Sokołów Młp. - Sawa Sonina 0:2
Błękit Żołynia - KS Stobierna 3:0
GKS Niebylec - Jedność Niechobrz 0:0
Korona Rzeszów - Crasnovia Krasne 4:2
Iskra Jawornik Polski - Błażowianka Błażowa 1:4
Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 1:1
Bratek Bratkowice - Strug Tyczyn 3:1
 

 Kolejka 19 - 7/8 kwietnia 
Resovia II SMS Rzeszów - Sokół Sokołów Młp. 4:1
 Dynovia Dynów - Bratek Bratkowice 2:4
Sawa Sonina - Błękit Żołynia 0:2
KS Stobierna - GKS Niebylec 1:0
Jedność Niechobrz - Korona Rzeszów 0:0
Crasnovia Krasne - Iskra Jawornik Polski 3:2
Błażowianka Błażowa - Strumyk Malawa 0:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Strug Tyczyn 1:1

 Kolejka 20 - 14/15 kwietnia
Błękit Żołynia - Resovia II SMS Rzeszów 2:1
Bratek Bratkowice - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 5:4
Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 3:1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1:0
Iskra Jawornik Polski - Jedność Niechobrz 0:3
Korona Rzeszów - KS Stobierna 0:1
GKS Niebylec - Sawa Sonina 1:3
Sokół Sokołów Młp. - Dynovia Dynów 2:4

 Kolejka 21 - 21/22 kwietnia
Resovia II SMS Rzeszów - GKS Niebylec 5:1
Sokół Sokołów Młp. - Bratek Bratkowice 3:1
Dynovia Dynów - Błękit Żołynia 2:2
Sawa Sonina - Korona Rzeszów 2:2
KS Stobierna - Iskra Jawornik Polski 2:0
Jedność Niechobrz - Strumyk Malawa 0:0
Crasnovia Krasne - Strug Tyczyn 1:1
Błażowianka Błażowa - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 1:2


 
Kolejka 22 - 28/29 kwietnia
Korona Rzeszów - Resovia II SMS Rzeszów 6:0
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Młp. 0:1
Bratek Bratkowice - Błażowianka Błażowa 0:2
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Crasnovia Krasne 0:1
Strug Tyczyn - Jedność Niechobrz 2:0
Strumyk Malawa - KS Stobierna 5:1
Iskra Jawornik Polski - Sawa Sonina 2:2
GKS Niebylec - Dynovia Dynów 1:0

 Kolejka 23 -  2 maja
Resovia II SMS Rzeszów - Iskra Jawornik Polski 1:3
Bratek Bratkowice - Błękit Żołynia 4:0
Dynovia Dynów - Korona Rzeszów 1:6
 Sawa Sonina - Strumyk Malawa 1:2
KS Stobierna - Strug Tyczyn 2:1
Jedność Niechobrz - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:1
Crasnovia Krasne - Błażowianka Błażowa 5:1

 Kolejka 24 -  5/6 maja
Strumyk Malawa - Resovia II SMS Rzeszów 5:1
Bratek Bratkowice - Crasnovia Krasne 1:0
Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 1:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - KS Stobierna 0:2
Strug Tyczyn - Sawa Sonina 2:3
Iskra Jawornik Polski - Dynovia Dynów 2:3
Korona Rzeszów - Sokół Sokołów Młp. 0:0
GKS Niebylec - Błękit Żołynia 5:0

 Kolejka 25 -  12/13 maja
Resovia II SMS Rzeszów - Strug Tyczyn 1:2
GKS Niebylec - Bratek Bratkowice 1:1
Błękit Żołynia - Korona Rzeszów 1:0
Sokół Sokołów Młp. - Iskra Jawornik Pol. 2:2
Dynovia Dynów - Strumyk Malawa 1:3
Sawa Sonina - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:1
KS Stobierna - Błażowianka Błażowa 4:0
Jedność Niechobrz - Crasnovia Krasne 3:1

 Kolejka 26 -  19/20 maja
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Resovia II SMS Rzeszów 0:8
Bratek Bratkowice - Jedność Niechobrz 1:0
Crasnovia Krasne - KS Stobierna 5:1
Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 1:0
Strug Tyczyn - Dynovia Dynów 2:3
Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Młp. 1:1
Iskra Jawornik Pol. - Błękit Żołynia  0:3
Korona Rzeszów - GKS Niebylec 0:1

 Kolejka 27 -  26/27 maja
Resovia II SMS Rzeszów - Błażowianka Błażowa 5:0
Korona Rzeszów - Bratek Bratkowice 0:1
GKS Niebylec - Iskra Jawornik Pol. 0:1
Błękit Żołynia - Strumyk Malawa 0:0
Sokół Sokołów Młp. - Strug Tyczyn 2:2
Dynovia Dynów - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:2
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 1:0
KS Stobierna - Jedność Niechobrz 2:1

 Kolejka 28 - 2/3 czerwca
Crasnovia Krasne - Resovia II SMS Rzeszów 3:4
Bratek Bratkowice - KS Stobierna 0:3
Jedność Niechobrz - Sawa Sonina 2:2 (4.06)
Błażowianka Błażowa - Dynovia Dynów 2:3
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Sokół Sokołów Młp. 0:6
Strug Tyczyn - Błękit Żołynia 3:3
Strumyk Malawa - GKS Niebylec 4:0
Iskra Jawornik Polski - Korona Rzeszów 0:3

 Kolejka 29 - 9/10 czerwca
Resovia II SMS Rzeszów - Jedność Niechobrz 1:0
Iskra Jawornik Polski - Bratek Bratkowice 1:1
Korona Rzeszów - Strumyk Malawa 2:0
GKS Niebylec - Strug Tyczyn 1:1
Błękit Żołynia - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:0
Sokół Sokołów Młp. - Błażowianka Błażowa 1:2
Dynovia Dynów - Crasnovia Krasne 4:0
Sawa Sonina - KS Stobierna 3:1
 

 Kolejka 30 - 16 czerwca
KS Stobierna - Resovia II SMS Rzeszów 3:4
Bratek Bratkowice - Sawa Sonina 0:2
Jedność Niechobrz - Dynovia Dynów 4:2
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Młp. 2:3
Błażowianka Błażowa - Błękit Żołynia 2:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - GKS Niebylec 0:1
Strug Tyczyn - Korona Rzeszów 0:4
Strumyk Malawa - Iskra Jawornik Polski 3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do rezerwy Resovii |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by