TERMINARZ

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt





























































































 


 

 

runda jesienna 2021/22 | Fortuna I liga

 

 Kolejka 1 – 31 lipca/ 1sierpnia 
Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec 1:1
Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz 3:0
Górnik Polkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1
Odra Opole – Miedź Legnica 1:4
GKS Katowice – Resovia 2:2
GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1
Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 1:2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Puszcza Niepołomice 0:2

 Kolejka 2 – 7/8 sierpnia
Korona Kielce – Puszcza Niepołomice 3:1
ŁKS Łódź – Skra Częstochowa 3:2
Resovia – GKS Tychy 1:0
Miedź Legnica – GKS Katowice 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole 0:3
Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź 1:2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Stomil Olsztyn 1:0
Górnik Polkowice – Sandecja Nowy Sącz 0:2
Arka Gdynia – Chrobry Głogów 0:2

 Kolejka 3 – 14/15 sierpnia
Widzew Łódź – Chrobry Głogów 2:0
Górnik Polkowice – Zagłębie Sosnowiec 2:4
Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz 1:2
GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2
GKS Tychy – Miedź Legnica 0:3
Resovia - Skra Częstochowa 0:1
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 0:2
Stomil Olsztyn – Arka Gdynia 0:1
Korona Kielce – GKS 1962 Jastrzębie 2:1

 Kolejka 4 – 18 sierpnia
Stomil Olsztyn – Korona Kielce 0:1
ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:2
Resovia – Puszcza Niepołomice 1:1
Miedź Legnica – Skra Częstochowa 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy 0:0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Arka Gdynia – Widzew Łódź 3:1
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 0:0
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów 0:0

 Kolejka 5 – 21/22 sierpnia
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 2:0
Górnik Polkowice – Arka Gdynia 2:1
Odra Opole – Chrobry Głogów 1:0
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec 3:2
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 1:0
Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica 0:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Resovia 1:1
Korona Kielce – ŁKS Łódź

 Kolejka 6 – 28-29 sierpnia
Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź 0:3
Resovia – Korona Kielce 0:1
Miedź Legnica – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice 4:0
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa (13.10)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:2
Chrobry Głogów – GKS Katowice 4:0
Arka Gdynia – Odra Opole 3:0
Widzew Łódź – Górnik Polkowice 4:2

 Kolejka 7 – 4/5 września
Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn
Odra Opole – Widzew Łódź 0:0
GKS Katowice – Arka Gdynia
GKS Tychy – Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa 0:0
Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1
Korona Kielce – Miedź Legnica 0:0
ŁKS Łódź – Resovia 0:3

 Kolejka 8 – 11/12 września
Stomil Olsztyn – Resovia 4:2
Miedź Legnica – ŁKS Łódź 0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce 2:3
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Sandecja Nowy Sącz 0:3
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice 1:2
Chrobry Głogów – Skra Częstochowa 0:1
Arka Gdynia – GKS Tychy 0:1
Widzew Łódź – GKS Katowice 3:1
Górnik Polkowice – Odra Opole 1:1

 Kolejka 9 – 18/19 września
Odra Opole – Stomil Olsztyn
GKS Katowice – Górnik Polkowice
GKS Tychy – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz
ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Resovia – Miedź Legnica

Kolejka 10 – 25/26 września
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce
Chrobry Głogów – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – GKS Tychy
Odra Opole – GKS Katowice

 Kolejka 11 – 2/3 października
GKS Katowice – Stomil Olsztyn
GKS Tychy – Odra Opole
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Arka Gdynia
Korona Kielce – Chrobry Głogów
ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec
Resovia – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała

 Kolejka 12 – 9/10 października
Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec – Resovia
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź
Arka Gdynia – Korona Kielce
Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Polkowice – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Skra Częstochowa
GKS Katowice – GKS Tychy

 Kolejka 13 – 16/17 października
GKS Tychy – Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Górnik Polkowice
Korona Kielce – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Arka Gdynia
Resovia – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz

 Kolejka 14 – 23/24 października
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
Arka Gdynia – Resovia
Widzew Łódź – ŁKS Łódź
Górnik Polkowice – Korona Kielce
Odra Opole – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice
GKS Tychy – Skra Częstochowa

 Kolejka 15 – 30/31 października
Skra Częstochowa – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – GKS Katowice
Korona Kielce – Odra Opole
ŁKS Łódź – Górnik Polkowice
Resovia – Widzew Łódź
Miedź Legnica – Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec

 Kolejka 16 – 6/7 listopada
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Miedź Legnica
Górnik Polkowice – Resovia
Odra Opole – ŁKS Łódź
GKS Katowice – Korona Kielce
GKS Tychy – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice

 Kolejka 17 – 13/14 listopada
Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Skra Częstochowa
Korona Kielce – GKS Tychy
ŁKS Łódź – GKS Katowice
Resovia – Odra Opole
Miedź Legnica – Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów

runda wiosenna 2021/22 | Fortuna I liga

 

 Kolejka 18 – 20/21 listopada
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Polkowice
Miedź Legnica – Odra Opole
Resovia – GKS Katowice
ŁKS Łódź – GKS Tychy
Korona Kielce – Skra Częstochowa

 Kolejka 19 – 27/28 listopada
Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Polkowice
Chrobry Głogów – Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice – Korona Kielce
Skra Częstochowa – ŁKS Łódź
GKS Tychy – Resovia
GKS Katowice – Miedź Legnica
Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec

 Kolejka 20 – 4/5 grudnia
Arka Gdynia – Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Korona Kielce
Chrobry Głogów – Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice
Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
Miedź Legnica – GKS Tychy
Resovia – Skra Częstochowa
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice

 Kolejka 21 – 26/27 lutego
Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
Chrobry Głogów – Górnik Polkowice
Korona Kielce – Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice – Resovia
Skra Częstochowa – Miedź Legnica
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Arka Gdynia

 Kolejka 22 – 5/6 marca
Stomil Olsztyn – Widzew Łódź
Arka Gdynia – Górnik Polkowice
Chrobry Głogów – Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice
Resovia – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź – Korona Kielce

 Kolejka 23 – 12/13 marca
ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn
Korona Kielce – Resovia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice – Chrobry Głogów
Odra Opole – Arka Gdynia
Górnik Polkowice – Widzew Łódź

 Kolejka 24 – 19/20 marca
Stomil Olsztyn – Górnik Polkowice
Widzew Łódź – Odra Opole
Arka Gdynia – GKS Katowice
Chrobry Głogów – GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Miedź Legnica – Korona Kielce
Resovia – ŁKS Łódź

 Kolejka 25 – 26/27 marca
Resovia – Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź – Miedź Legnica
Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa – Chrobry Głogów
GKS Tychy – Arka Gdynia
GKS Katowice – Widzew Łódź
Odra Opole – Górnik Polkowice

 Kolejka 26 – 2/3 kwietnia
Stomil Olsztyn – Odra Opole
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Widzew Łódź – GKS Tychy
Arka Gdynia – Skra Częstochowa
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
Miedź Legnica – Resovia

 Kolejka 27 – 9/10 kwietnia
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Resovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia
Skra Częstochowa – Widzew Łódź
GKS Tychy – Górnik Polkowice
GKS Katowice – Odra Opole

 Kolejka 28 – 16 kwietnia
Stomil Olsztyn – GKS Katowice
Odra Opole – GKS Tychy
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Chrobry Głogów – Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica

 Kolejka 29 – 23/24 kwietnia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz
Resovia – Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź – Chrobry Głogów
Korona Kielce – Arka Gdynia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Odra Opole
GKS Tychy – GKS Katowice

 Kolejka 30 – 27 kwietnia
Stomil Olsztyn – GKS Tychy
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Widzew Łódź – Korona Kielce
Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Chrobry Głogów – Resovia
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała

 Kolejka 31 – 30 kwietnia/1 maja
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
Resovia – Arka Gdynia
ŁKS Łódź – Widzew Łódź
Korona Kielce – Górnik Polkowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Odra Opole
Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
Skra Częstochowa – GKS Tychy

 Kolejka 32 – 7/8 maja
Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
GKS Katowice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Odra Opole – Korona Kielce
Górnik Polkowice – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Resovia
Arka Gdynia – Miedź Legnica
Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz

 Kolejka 33 – 14/15 maja
Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia
Miedź Legnica – Widzew Łódź
Resovia – Górnik Polkowice
ŁKS Łódź – Odra Opole
Korona Kielce – GKS Katowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – GKS Tychy
Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa

 Kolejka 34 – 21/22 maja
Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice
Skra Częstochowa – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Tychy – Korona Kielce
GKS Katowice – ŁKS Łódź
Odra Opole – Resovia
Górnik Polkowice – Miedź Legnica
Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec
 

 

Archiwum terminarzy


2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

| ...do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by