KADRA

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






 

 

 

Sezon 2021/22



foto: CWKS Resovia S.A., Dział Marketingu

w górnym rzędzie stoją od lewej: Eizenchart, Antonik, Adamski, Twardowski, Domoń, Komor, Kubowicz, Šolić, Strózik, Gvozdenović, Jaroch, Wróbel
w środkowym rzędzie: Kojder, Mróz, Szymkiewicz, Ostrowski, Usarz, Pindroch, Łakota, Podhorin, Hebel, Hilbrycht, Mikulec, Wasiluk, Kiełbasa
w dolnym rzędzie: Chwaszcz (fizjoterapeuta), Bałut (fizjoterapeuta), Jarecki (trener przygotowania motorycznego), Kroczek (asystent trenera), Mroczkowski (trener), Zabłocki (dyrektor sportowy), Wójcik (trener bramkarzy), Mandela (kierownik drużyny)

przybyli przed sezonem: Pindroch (Raków Częstochowa), Hilbrycht (GKS Bełchatów), Gvozdenović (BSK Bijelo Brdo, Chorwacja), Komor (GKS 1962 Jastrzębie), Strózik (Cracovia), Eizenchart (Górnik Zabrze), Mróz (GKS 1962 Jastrzębie), Ostrowski (SMS Resovia), Kojder (SMS Resovia), Szymkiewicz (SMS Resovia)
odeszli przed sezonem: Feret (Sokół Sieniawa), Siryk (Korona Rzeszów), Kałaska (Korona Rzeszów), Drozd (Korona Rzeszów), Persak (Stal Stalowa Wola), Radulj (Stal Stalowa Wola), Dybowski (Chrobry Głogów), Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Dziubiński (Chełmianka Chełm), Demianiuk (Pogoń Siedlce), Kuczałek (GKS 1962 Jastrzębie), Czernysz (Polonia Bytom), Marković (FK Prva Iskra Baric, Serbia), Zdybowicz (Wisła Kraków), Geniec (szuka klubu), Daniel (szuka klubu)
przybyli w trakcie sezonu: Pietraszkiewicz (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Rostkowski (Górnik Zabrze), Grabowski (Rekord Bielsko-Biała)
odeszli w trakcie sezonu: Kiełbasa (Stal Stalowa Wola)


 

Sztab szkoleniowy

 

funkcja imię i nazwisko data ur. info
  trener   Radosław Mroczkowski 1967 więcej
  asystent trenera   Dawid Kroczek 1989 więcej
  trener bramkarzy   Mateusz Wójcik   więcej
  trener motoryki   Adrian Jarecki   więcej
  kierownik drużyny   Stanisław Mandela 1978 więcej
  fizjoterapeuta   Bartłomiej Chwaszcz   więcej
  fizjoterapeuta   Wojciech Bałut   więcej
  lekarz   Wojciech Surmacz   więcej
 

Kadra

 

nr imię i nazwisko data ur. poprzedni klub info
   bramkarze:            
1  Branislav Pindroch    1991  Raków Częstochowa   1   więcej
99  Paweł Łakota 2001  Concordia Elbląg       więcej
   Tadeusz Grabowski 2003  Rekord Bielsko-Biała       więcej
   obrońcy:            
24  Aleksander Komor 1994  GKS 1962 Jastrzębie 2     więcej
8  Konrad Domoń 1986  wychowanek       więcej
23  Bojan Gvozdenović    1998  NK BSK Bijelo Brdo       więcej
4  Rafał Mikulec 1997  Puszcza Niepołomice       więcej
20  Oliver Podhorin  1992  FC Nitra 1 2   więcej
5  Dawid Kubowicz 1988  Siarka Tarnobrzeg   1   więcej
25  Bartosz Jaroch 1995  Podbeskidzie Bielsko-B. 1 2   więcej
18  Łukasz Ostrowski 2004  SMS Resovia   1   więcej
42  Bartłomiej Eizenchart 2001  Górnik Zabrze     1 więcej
   pomocnicy:            
33  Kacper Kojder 2003  SMS Resovia       więcej
6  Bartłomiej Wasiluk 1995  Sokół Ostróda       więcej
7  Marek Mróz 1999  GKS 1962 Jastrzębie 1 1   więcej
17  Radosław Adamski 1992  Polonia Przemyśl   1   więcej
16  Josip Šolić    1987  Wigry Suwałki   4   więcej
11  Damian Hilbrycht 1998  GKS Bełchatów 2 2   więcej
10  Maksymilian Hebel 1997  Gryf Wejherowo       więcej
98  Kamil Antonik 1998  Zagłębie Sosnowiec 1     więcej
32  Kacper Szymkiewicz 2003  SMS Resovia       więcej
19  Daniel Pietraszkiewicz 2001  Bruk-Bet Termalica N. 1     więcej
97  Michał Rostkowski 2000  Górnik Zabrze       więcej
   napastnicy:            
12  Jakub Wróbel 1993  Stal Mielec   1   więcej
77  Sebastian Strózik 1999  Cracovia   1   więcej
9  Karol Twardowski 2000  SMS Resovia 1 1   więcej
21  Sebastian Usarz 2002  SMS Resovia       więcej
               
odeszli w trakcie sezonu
nr imię i nazwisko data ur.  kolejny klub info
22   Bartłomiej Kiełbasa 2001  Stal Stalowa Wola       więcej

 

Sparingi:

czerwiec
28. pierwszy trening
lipiec:
7-17. zgrupowanie w Sanoku
4. Hapoel Beer Szewa 2:1 (Kielce) 7. Siarka Tarnobrzeg 3:1 (Rzeszów), 10. FC Kosice 3:1 (Sanok), 14. Wisła Kraków 2:1 (Arłamów), 17. Hutnik Kraków 2:1 (Rzeszów), 24. Wieczysta Kraków 4:4 (Kraków)
sierpień
7. Głogovia G. Młp. 4:1 (Rzeszów)

 

resoviacy.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by