klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

Piłkarze Resovii



              ©  stan na dzień 11.09.2017, materiały zebrali 3md & TB | kontakt: 3md@wp.pl | resoviacy.pl

 nazwisko i imię    data urodzenia  poprzednie kluby  okres gry w Resovii  kolejne kluby w karierze uwagi
 Abramczyk Adam   | więcej | n  1976.01.19  Polonia Warszawa  |1992-1994|  Polonia Warszawa, Drukarz Warszawa |2|
 Adamczyk Paweł   | więcej | n  1988.07.07  Stal Nowa Dęba  |2008/09j|  Limblach Zaczernie, Sokół Sieniawa  
 Adamski Radosław | więcej | p  1992.12.07  Wilga W., Wisłok S., Stal St. W., Polonia P.  |2011-2013| |2014/15 2015/16| |2017/18    
 Adamowicz Aleksander n  1945.05.22  Stal Rzeszów, Wisłoka Dębica  76/77    
 Albański Spirydion  | więcej | b  1907.10.04 Lwów  Pogoń Lwów, Dynamo L. Spartak L.  |1944-45|  Pogoń Katowice |21A|
 Amarowicz Marek | więcej | o  1965.07.29 Lubaczów  Pogoń Lubaczów  |1986/87-2001| |03/04j|  Lechia Sędziszów Młp. |2|
 Antonik Kamil | więcej | n  1998.11.28  LKS Lisie Jamy, SMS Resovia  |w2015/16    
 Ara p      1913    
 Bacher Stanisław        1945    
 Bać Józef      wychowanek  1924 1927 1928 1929 1930    
 Balcerzak Marian   | więcej | o  1949.12.13  Śląsk Wrocław  |1977/78|   |2| |M|
 Bałchan        |1964/65|    
 Bałchan Bartłomiej  o  1985.08.28  Stal Rz., Tomasovia  |2005/06w|  Wisłok Wiśniowa  
 Bandasiewicz Leszek        |1963/64 64/65 66/67 67/68|    
 Baran b      1945    
 Baran-Bilewski Jan    1895.12.12 Racławówka  wychowanek  |1907-1918|    
 Baran Jakub   | więcej | n  1988.04.03  Wisłok Wiśniowa  |2008/09j|  Wisłok Wiśniowa, Wisłok Strzyżów  
 Baran Mariusz p  1982.03.25  MKS Radymno  |2003/04w|    
 Baran Michał  | więcej | p  1987.07.23  wychowanek  |2003/04- j2006/07|  Herman Hermanowa, Limblach Zaczernie  
 Baran Mirosław   | więcej | o  1985.03.31  Igloopol Dębica  |2007/08w 08/09 09/10 10/11 11/12 12/13|  Siarka Tarnobrzeg  
 Baran Stanisław  | więcej | n  1920.04.26 Góra Ropcz.  Lechia Sędziszów Młp.  |1934-1937|  Warszawianka, BOP Gdańsk, ŁKS Łódź |9A|
 Barański Marian b    wychowanek  |1946-1949|  Pafawag Wrocław |M|
 Barański        1951    
 Barłowski Andrzej   | więcej | p  1989.02.04  wychowanek  |2006/07 07/08 08/09 j09/10|  Wisłok Strzyżów  
 Barłowski Edward        1946    
 Barłowski Marian        1946    
 Barłowski        1928    
 Barszczak Damian | więcej | o  1992.12.17  Polonia Przemyśl  |2016/17    
 Bartik Józef | więcej |    1900.09.02 Tarnów  Olsza Kraków  1927 |w|    
 Bartłomowicz Daniel  | więcej | p  1977.03.17  JKS Jarosław, Wisła Kraków  |2002/03-03/04|  wyjazd zagr., Unia Nowa Sarzyna  
 Bartnik Krzysztof p  1980  wychowanek  |w1998/9 99/00 00/01    
 Batora Stefan b      |1927 1930 1932 1934 1935    
 Batorski Waldemar    1948.03.26    |w1968/69  Walter Rzeszów, Victoria Kobylany  
 Bazyluk b      1951    
 Bąk Jacek     | więcej | p  1962.06.07 Roźwienica  JKS Jarosław  |1980/81 1981/82|  Lech P., Lechia G., Zawisza B., Legia W. AC Casale |2| |B|
 Bąk Łukasz   | więcej | p  1982.11.24 Żurawica  Żurawianka Żurawica  | j 2007/08|  Żurawianka Żurawica  
 Bąk Marcin n  1979  wychowanek  |1996/97|  KS Zaczernie  
 Bąk Rafał   | więcej | b  1989.01.09  wychowanek  |2005/06 06/07 07/08 08/09|  Orzeł Wólka Niedźwiedzka  
 Bąk Tadeusz p  1926  Spartak Rzeszów  |1946-1955|    
 Bąk Władysław      wychowanek      
 Bedryj Jan    | więcej | o  1958.12.27 Racibórz  Stal Racibórz, Wisłoka D., Stal M.  | j1982/83|  Legia W., Stal Mielec, Karpaty Krosno |2|
 Bem        1922 1923    
 Benkowski Michał  | więcej | o  1985.04.15  Wisła Tczew, Unia Tczew, Polonia Słubice  |j2009/10|  Bałtyk Gdynia, Bogdanka Łęczna, Bytovia Bytów  
 Bereś Bartosz  | więcej | n  1994.07.20  wychowanek  |2012-2014|  Sawa Sonina  
 Bereś      wychowanek  |1957    
 Bereś Stanisław n      mecze podczas okupacji    
 Bergier Adrian | więcej | p  1986.01.12  Wratislavia, Pogoń O., Kolejarz S.  |2009/10w|  Polonia 1912 Leszno  
 Bernaszewski Marek p  1970.11.27  wychowanek  |1989/90 j90/91|  Crasnovia Krasne |2|
 Besz Tadeusz p  1924.01.02  Błyskawica Przemyśl, Czuwaj Przemyśl  |1949-1953|  Czuwaj Przemyśl  
 Białas Edmund n  1919.08.15 Poznań  KPW-Liga Dębiec, Lech Poznań  1944  Lech Poznań  
 Białek Andrzej     | więcej | b  1963.11.16  Stal Nowa Dęba  |1983-1993|  wyjazd zagr. |2|
 Białek Jarosław n  1977.02.11  Crasnovia Krasne  |2001/02|  Crasnovia Krasne  
 Białek Jarosław II    | więcej | p  1981.02.22 Więcbork  Zawisza, Lech, Widzew, Górnik Z. Zagłębie S.  |2007/08w|  Saint Patrick's Athletic (Irlandia)  
 Biały Jan        1946  Spójnia Rzeszów  
 Bieda Mieczysław b  1935.09.15  wychowanek  |1951 1953 1954 1955 1956 1957 1961/62    
 Bielak Andrzej      | więcej | n  1957.01.27  Włókniarz Białystok, Jagiellonia Białystok  |1978-1980|  Vasteras SK (Szwecja) |2|
 Bielański        1924    
 Bielas Antoni p  1932.08.07    1946 Walter Rzeszów  
 Bielecki Ryszard        1946    
 Bielski        1946    
 Bieniasz Dawid | więcej | n  1996.10.21  ŁKS Łańcut, SMS Resovia  |2014/15    
 Bieniek p      1927 1928    
 Bieńkowski Arkadiusz p  1938.01.12 Gdynia  Kolejarz G., Arka Gdynia, Lechia Gdańsk  |1958  Zawisza Bydgoszcz  
 Bigus Jan    1932.05.08    1946    
 Biliński Bartosz | więcej | o  1980.07.05  wychowanek  |1998-2001|  Świlczanka Świlcza, wyjazd zagr.  
 Biliński Maciej   | więcej | n  1973.08.11  wychowanek, Strug Tyczyn  |1991-2003| |2005-2008|  Karpaty Krosno, Pogoń  Leżajsk |2|
 Bilut Edward    1932.08.23    1946    
 Blaga Piotr o  1945.08.07  Stal  Rzeszów  |1975/76    
 Blicharz Jakub o  1982.07.17  wychowanek  |2001/02 02/03 03/04 04/05|  zakończył karierę  
 Blim Krzysztof n  1984.06.17  wychowanek  |2002-2005|  Górnovia Górno, Crasnovia Krasne  
 Błażej Mariusz    | więcej | o  1968.10.09 Rzeszów  wychowanek  |1987-1991|  Zawisza B., Karpaty K., Stal St. Wola, Zelmer Rz. |2|
 Bobola Stefan p    wychowanek  1922    
 Bocheński        1966/67    
 Bochnia Alfons n    Naprzód Lipiny  1937 1938 1939    
 Bodner Natan        | w |    
 Bogacz Bartłomiej  | więcej | n  1983.01.07  MKS Dębica, Igloopol D., Zagłębie S.  |2006/07|  Kolejarz Stróże, Lechia Sędziszów, Karpaty K.  
 Bogacz Michał   | więcej | o  1987.06.05  MKS Dębica, Igloopol Dębica  |2006-2012|  Stal Stalowa Wola  
 Bogdanowicz Jerzy n  1955.08.12 Tarnów  Unia Tarnów  |1976-1985|  Wawel Chicago, Wisła Chicago |2|
 Bogdanowicz Piotr n  1985.06.27  wychowanek, Palkovia Palikówka  |2004/05|  Palkovia Palikówka, Zimowit Rzeszów  
 Bohm        1921    
 Bommer p      1922-1924    
 Borek Zbigniew            
 Braja Jan o  1935.03.15    |1953 1954 1955    
 Brągiel Dariusz  | więcej | p  1993.10.04  Czarni Jasło  |2012-2014|  Radomiak Radom  
 Brożyniak Aleksander |więcej| o  1944.01.02  Czuwaj Przemyśl, AWF Warszawa  |1968/69 69/70|  zakończył karierę  
 Brudek Kazimierz            
 Brudek Stefan n  1927  Sokół Rzeszów, Spójnia Rzeszów  |1955-1956|  Gwardia Rzeszów  
 Brusik        j 1973    
 Bryczkowski Marian        |ch|    
 Brydak Stefan o  1912  wychowanek  |1924-1944|    
 Brydak Władysław    1929.10.30    1946    
 Bryk Grzegorz p  1988.11.19  wychowanek  |2007/08|  Herman Hermanowa, Sokół S. Młp., Strug T.  
 Bryk Łukasz  | więcej | p  1986.03.02  wychowanek, Lechia Sędziszów Młp.  |2004/05 2005/06|  Herman Hermanowa  
 Bryk Marcin n  1987.06.06  wychowanek  |2006/07  Jawor Krzemienica, ŁKS Łańcut, Głogovia  
 Buczek Bartłomiej | więcej | n  1988.02.04 Sanok  Zgoda Zarszyn, Galicja Cisna, Karpaty Krosno  |w2015/16    
 Buczek Dorian | więcej | n  1996.01.24  Orlęta Łuków, MSP Szamotuły  |2013-2014|  Orzeł Przeworsk  
 Buczyński Damian | więcej | n  1993.03.05  Czuwaj Przemyśl, Stal Mielec  |j2012/13|  Stal Mielec  
 Bujak Piotr | więcej | b  1997.11.23  Stal Nowa Dęba, SMS Resovia  |w2015/16|  Stal Nowa Dęba  
 Bukała Adam | więcej | n  1987.09.12  wych., Strug T., Zaczernie, Orzeł Przeworsk  |j2013/14|  Sawa Sonina  
 Bukała      Bieszczady Rzeszów  |1967/68    
 Buksak Jan        1946    
 Cach Michał | więcej | o  1997.04.05  SMS Resovia, KS Wiązownica  |w2015/16| |2017/18    
 Cempa Dawid | więcej | n  1990.03.26  Orlik Nowy Sącz, Polonia Bytom, Czarni J.  |2013/14j|  Polonia Bytom  
 Chamera Adrian | więcej | p  1993.03.31  Czarni Lipa, Stal St. Wola, Stal Kraśnik  |2016-2017|  Polonia Przemyśl  
 Chlipała Piotr | więcej | n  1979.01.24  Orlęta Rudawa, Kolejarz Stróże  |2009/10w|  Świt Krzeszowice  
 Chmiel Tomasz o  1970.10.03  wychowanek, Ceramik Przybyszówka  |w1996/97    
 Chmura Janusz o  1973.09.09  Technik Ropczyce  |1992/93|  LKS Łopuchowa |2|
 Cholewa Kazimierz    1938  Garbarnia Kraków, Stal Rz., Sokołowianka  1970/71    
 Chrabąszcz Michał  | więcej | p  1986.08.27  MOSiR Jastrzębie, GKS Jastrzębie, Odra W.  |w2010/11 11/12|  Znicz Pruszków  
 Chruściński Henryk b  1948  wychowanek  |1968-1982|  zakończył karierę |2|
 Chwałka Zbigniew    1943.01.02  wychowanek  61/62 62/63 63/64    
 Chwałka Jan o  1916.06.14  wychowanek  1934/35/36/37/38/39 1944/45/46    
 Chwałka Krzysztof | więcej | n  1975.08.29  wychowanek, MKS Kańczuga  |1994-2001| |2003/04|  Korona Rzeszów  
 Chwasta Grzegorz n  1979.11.17  wychowanek  |1997-2001|  Jawor Krzemienica, Izolator B., Korona Rzeszów  
 Cichosz Mariusz | więcej | o  1986.11.01  Błękitni Ropczyce  |2009/10w|  Wisłoka Dębica  
 Ciećko Tomasz | więcej | p  1988.03.19  Tomasovia, Kolejarz S., Siarka T.  |w2011/12 2012/13| |w2014/15 2015/16|    
 Cieplak Roman p  1931.02.25  wychowanek  1946 1951  Siarka Tarnobrzeg  
 Cisek Wiesław   | więcej | n  1963.01.02  wychowanek  |1980-1984|  Legia W-wa, Widzew Ł., Vfl Oldenburg (Niemcy) |2| |A|
 Ciurkot Marcin | więcej | o  1974.12.17  Igloopol Dębica  |1994-1998|  Igloopol Dębica  
 Codello Piotr  | więcej | o  1990.04.20  wychowanek  |2010-2013|  Wisłok Strzyżów, Sokół Sokołów Młp.  
 Cygan Patryk b  1984.02.22  wychowanek  |2003-2005|    
 Cygan Rafał o  1975.12.06  wychowanek  |1994-1997|    
 Cygnar Paweł   | więcej | p  1986.04.04  Victoria J., Szczakowianka, Zagłębie S.  |2008/09w| |2011/12j|  LKS Nieciecza, Górnik Wesoła  
 Czachur Kazimierz    1919.01.25        
 Czapa Sebastian | więcej | p  1994.03.09  Polonia W., Agrykola W., Wisła Kraków  |2012/13w|  Wigry Suwałki, Staines Town FC (Anglia)  
 Czarnohorski Jan n  1957.06.20 Chorzów  Chorzowianka, Ruch Chorzów  |1977/78w|  09 Mysłowice, Wangen (Niemcy)  
 Czech Roman p  1893.02.28    1911 1914    
 Czekaj Ludwik n  1932.10.04    1951 1956 1957|  zakończył karierę  
 Czeneskow Tihomir |więcej| n  1990.03.26  CSKA Sofia, Dorostoł Silistra (Bułgaria)  |2011/12j|  Bałtyk Koszalin  
 Czerwonka      17 p.p. Rzeszów  1928    
 Czubała Jerzy | więcej | o  1932.11.30  Gedania Gdańsk,  Lechia Gdańsk  |1958|  Lechia Gdańsk  
 Czyż Bronisław b    Rudnianka Rudna  |1960-1969|    
 Czyż Jan      Rudnianka Rudna  1965    
 Ćwiżewicz Mieczysław n  1946  Odra Opole  |1968/69|  Lublinianka, Odra Opole, Małapanew Ozimek  
 Daniel Michał | więcej | p  1997.07.10  SMS Resovia  |2015-2016|  KS Wiązownica  
 Daniel Wojciech   | więcej | b  1987.06.05  Błękitni Ropczyce, Polonia Przemyśl  |2008-2009|  Czarni Połaniec, Stal Mielec  
 Danielak Andrzej   | więcej | n  1983.08.18  Czuwaj Przemyśl, Pogoń Leżajsk  |2007/08w 08/09|  Orzeł Przeworsk  
 Daniło Jerzy p  1951.10.20  Stal Sanok  |1972-1980|  Croaten Chicago (USA) |2|
 Dańczak Wojciech p  1981.09.17  Rafineria/Czarni Jasło  |2001/02|  Nafta Jedlicze  
 Dembiczak Jan   | więcej | o  1958.12.27  Przełęcz Dukla, Karpaty Krosno  |1983-1988|  Karpaty Krosno |2|
 Dembowicz        1970    
 Demitraszek Robert o  1966.01.05  Głogovia Głogów Młp.  |1984/85 85/86   |2|
 Dencikowski Kazimierz n  1958.02.20  Stal Rz.  |1988/89   |2|
 Didziak J.            
 Diedek        |1961/62    
 Długosz        1927 1928    
 Dłuski      wychowanek  |1968/69    
 Dobek Andrzej p  1985.03.13  wychowanek  |2001/02  Elektociepłownia Rz., Herman Hermanowa  
 Dolhaniak        1950    
 Domarski Jan   | więcej | n  1946.10.28 Rzeszów  Stal Rz., Stal M. Nimes (Francja)  |1979/80 80/81 j81/82|  Wisła Chicago |2| |17A|
 Domoń Konrad   | więcej | p  1986.08.05 Rzeszów  wychowanek  |2004/05 -    
 Domoń Piotr p  1978.01.04  wychowanek  |w1996/97|    
 Domoń Robert  | więcej | o  1975.05.23  wychowanek  |1994-2001|  Czarni Kraczkowa  
 Drabik Przemysław o  1977.04.10  Piaskovia Piaski  |w1997/98|    
 Drobot Aleksander | więcej | p  1999.03.29  Igloopol Dębica, Lech Poznań  |2017/18    
 Drozd Henryk        1946 1949    
 Drozd Wojciech n  1908.04.15  17 p.p. Rzeszów  1922 1928 1930 1932 1933 1934 1935    
 Drzał Edward    1917.07.27 Rzeszów    |w|    
 Drzewiecki Karol        |ch|    
 Drzewiński Michał        1946    
 Dudek Antoni      wychowanek      
 Dudziak Jan b      |ch|    
 Dubiel Artur p  1969.04.26  Stal Mielec  |1990/91|   |2|
 Dubiel Dariusz | więcej | o  1971.04.29 Przemyśl  Budowlani Radymno  |1989/90|  Czuwaj Przemyśl, MKS Radymno |2|
 Dullian        1930    
 Dusza Szymon b  1974.11.19  wychowanek  |1993-1996|  zakończył karierę |2|
 Dwernicki Zdzisław n  1924.07.07 Kraków    1949  OWKS Kraków  
 Dworzecki Ryszard        |1975/76    
 Dycyan Józef n  1920.03.15 Tarnów  Tarnovia, Bocheński KS, Cracovia  1951  Cracovia  
 Dyląg Bronisław p  1910.10.12  wychowanek  |1932-1946|    
 Dyrkacz      Stal Gorzyce, Stal Mielec  1960|  Stal Rzeszów  
 Dziedzic Mieczysław n      1927 1928    
 Dziedzic Sebastian  | więcej | n  1993.07.10  wychowanek, JKS Jarosław  |2012-2015| |2016-2017|  Podhale Nowy Targ  
 Dzierżęga Łukasz | więcej | n  1983.01.05  Odra Wodzisław Śl.,  Odra Opole, FC Hlučín  |2010/11j|  Polonia Marklowice  
 Dziopek Jan | więcej | n  1889.10.27 Borek Stary    |ch|    
 Dziwisz Maciej   | więcej | n  1974.05.16 Lesko  Bieszczady Ustrzyki D. Galicja Cisna  |w03/04 04/05j| |05/06w 06/07|  Strumyk Malawa  
 Dżał E.        1935    
 Eugar (ps.) p      1914    
 Fedan Sebastian  | więcej | n  1991.03.31  wychowanek  |2010-2016|  wyjazd zagr.  
 Fedorczyk Stanisław o  1894.07.13 Staroniwa    1907-1914    
 Fedorczyk Władysław n      1907-1914    
 Ferenc Przemysław | więcej | o  1984.10.14  wychowanek  |2002-2006|  Górnovia Górno  
 Feret Szymon | więcej | n  1999.01.08  Lechia Sędziszów Młp., SMS Resovia  |2016/17    
 Filar        1910    
 Filler Stanisław        |ch|    
 Fink Kazimierz n  1908.12.09    |1927-1935    
 Franek (ps.) n      1914    
 Frankiewicz Dariusz  | więcej | p  1986.09.12  Lechia S.. Młp., Korona K., Siarka T.   |2012-13| |2017-    
 Fregenkopf        1936    
 Fryc Oskar   | więcej | p  1989.02.13 Kolbuszowa  Kolbuszowianka Kolbuszowa, Stal Mielec  |2008/09 09/10 10/11|  Kolbuszowianka Kolbuszowa  
 Fufek (ps.) o      1914    
 Furman Antoni        1946    
 Futera Antoni o    Start Rymanów  |w1967/68 68/69 69/70    
 Gaboń Stanisław    1919.11.24 Kolbuszowa        
 Gadziała Paweł | więcej | p  1973.09.22 Tarnów  Stomil O. Petrochemia P. Stal Stalowa Wola  |2001/02j|  Świt Nowy Dwór Maz. Hetman Z., Stomil O.  
 Gajewski      wychowanek      
 Gawłowski Rafał p  1971.09.22  wychowanek  |1990/91|  Brooklyn Italians, Olimpia Stamford (USA) |2|
 Gąsior Kamil  | więcej | b  1996.03.18  JKS Jarosław, SMS Resovia  |w2013/14 2013/14|  JKS 1909 Jarosław  
 Gąsior        |1960/61w|    
 Geisler Edward p    17 p.p. Rzeszów  1936/37    
 Gierczak Grzegorz | więcej | n  1979.09.22  Polonia Przemyśl  |1999/2000|  Polonia P., Żurawianka Ż., Piast Tuczempy  
 Głaz Sebastian | więcej | p  1991.03.06  Tomasovia, Amica W., Lech P. (ME)  |2009/10|  Okocimski Brzesko  
 Gnatek Piotr | więcej | b  1997.07.31  JKS Jarosław, SMS Resovia, Wólczanka  |w2015/16| |2017/18    
 Gniewek Grzegorz  | więcej | b  1971.10.05 Rzeszów  wychowanek, Izolator Boguchwała  |1989/90| |1994-2000|  Czuwaj Przemyśl, Aluminium Konin, Siarka T. |2|
 Godek Bogdan o  1967.02.14  wychowanek  |1985-1989|  Izolator Boguchwała |2|
 Gogosz Paweł p  1965.07.03  Stal Nowa Dęba  |1983/84|   |2|
 Golec Wojciech p  1975  wychowanek  |1992/93|  Izolator Boguchwała |2|
 Gołda Wiesław    1960.06.20  wychowanek    AZS AWF Warszawa |2|
 Gorczyca Rajmund  | więcej | o  1978.09.12  Łada Biłgoraj  |1999-2001|  Izolator Boguchwała, Żurawianka Żurawica  
 Gorzkiewicz b      |1960/61 61/62    
 Goszka Bartosz | więcej | b  1993.02.22  Włókniarz Toruń, Sparta Brodnica  |2012/13|  Notecianka Pakość  
 Góra Daniel  | więcej | n  1992.07.15  Stal Sanok, Stal Mielec  |w2011/12|  Czarni Jasło  
 Góra Mateusz | więcej | o  1991.07.04  Iskra Krzemień, Łada Biłgoraj, Janowianka  |w2010/11 j11/12|  Janowianka Janów Lubelski  
 Górecki        1924    
 Górecki Marian    1929.03.15    1953 1954    
 Górnicki Gerard b  1920.08.13 Strzyżów  wychowanek  |1935-1939| |1946    
 Górski K.        1965    
 Górski Ludwik b  1893.08.25    1907 1910 1911 1914 1922    
 Grabowski Szymon   | więcej | p  1981.04.08 Rzeszów  wychowanek, Strug Tyczyn, Błękitni R.  |1998-00| |00-01/02j| |03/04w-04/05j| |2005-09|  MKS Kańczuga, Wisłok Strzyżów  
 Grabowski p      1928    
 Grochala Roman n  1933.07.26  Walter Rzeszów  1946    
 Grodnicki        w1969    
 Grodzicki R. n    Orzeł Rudnik  |w1968/69 69/70    
 Gross Grzegorz n  1965.10.03  wychowanek  |1985/86    
 Grossman Antoni    1921.06.13 Kolbuszowa    1937/38 |w|    
 Grośkow T.        1965    
 Grygiel Wojciech | więcej | o  1996.03.01  SMS Resovia  |w2014/15|  Głogovia Głogów Młp.  
 Gryla Franciszek p  1956.05.20  Polonia Bytom  |1977/78|   |2|
 Grześkiewicz Alan | więcej | p  1996.02.06  Unia Nowa Sarzyna, SMS Resovia  | w2013/14 2014/15|  Unia Nowa Sarzyna  
 Grzyb Marek   | więcej | p  1954  JKS Jarosław  |1976-1979|  Stal Rzeszów |2|
 Gula Julian    1948.12.21        
 Gwizdak Fryderyk b  1921.06.01 Rzeszów    |1946-1949|    
 Gwóźdź Łukasz | więcej | o  1997.05.22  JKS Jarosław, Stal Mielec, SMS Resovia  |w2015/16|  KS Wiązownica  
 Haba Augustyn b      1955 1956 1957    
 Haber Wojciech        |1960-1963|  Stal Rzeszów  
 Haber        1971/72    
 Haber Marek | więcej | p  1971.07.25  Zelmer Rzeszów, Korona Kielce  |1992-2002|  Strug Tyczyn, Górnovia Górno, Sawa Sonina |2|
 Hajczuk Bartosz | więcej | o  1990.01.13  MOSiR Jastrzębie, GKS Jastrzębie, Olimpia G.  |w2010/11 11/12j|  GKS Jastrzębie  
 Hajdaś            
 Hajdaś Stanisław p  1913.08.12  wychowanek  |1931-1947|    
 Hajduk Piotr b  1983.03.08  Karpaty Krosno  |2002-2005|  Karpaty Krosno  
 Hajduk Sebastian   | więcej | n  1985.06.04 Tarnów  Unia T. Glinik G., Rzemieślnik P., Hutnik K.  |2007/08j| |2009/10 10/11 11/12 12/13|  wyjazd zagr.  
 Hass Paweł |więcej| n  1991.10.02  Pogoń-Sokół L., JKS 1909 J.  |2017/18    
 Haśko p      1965/66    
 Hejnar Wojciech p  1947.02.03  Karpaty Krosno  |w1967/68 68/69|  Karpaty Krosno  
 Heublum Józef | więcej | n    Bar-Kochba Rzeszów  1922-1924| |w|  Bar-Kochba Rzeszów  
 Hirsch Bobek p      1928 1929/30 |w|    
 Hogendorf Tadeusz n  1918.12.19  wychowanek  |1936-1938|  Warszawianka, Pogoń K-ce, BOP Gdańsk, ŁKS |9A| |B|
 Hołoń Jan o  1934  Spójnia Rzeszów  1953 1954 1955 1956 1957 1959 60/61 61/62    
 Hończ Marian        1965/66    
 Horodeński Kacper | więcej | o  1991.05.15  Stal Nowa Dęba, Stal Mielec  |2011/12j|  Unia Nowa Sarzyna  
 Hrycko Robert n  1980.08.10  Dynovia Dynów  |2000/01|  Crasnovia Krasne, Dynovia Dynów  
 Húšťava Pavol | więcej |  n  1987.05.18  MŠK Žilina, GKS Jastrzębie, FK Čadca  |2010/11j|  Zenit Čáslav (Czechy)  
 Huzarski Maciej | więcej | n  1971.09.23  Stal Rzeszów, AZS Biała Podlaska  |1997/98  zakończył karierę  
 Iliński Michał  | więcej | b  1985.08.17  Wieczysta Kraków, Kmita Zabierzów  |2010/11j|  Tramwaj Kraków  
 Inger Zdzisław II o  1950    w1969/70 70/71 71/72 72/73  Karpaty Krosno  
 Inger Zdzisław | więcej |    1917.03.06 Piątkowa  wychowanek  |w|    
 Inglot        1963/64 64/65 65/66    
 Iwanskyj Lubomir |więcej| o  1983.01.11  Karpaty Lwów, Wisła P., Arsenal B. Cerkiew  |2010/11j|    
 Izowit Tomasz o  1980.11.03  wychowanek  |1999-2004|  Elektrociepłownia Rzeszów, Inter Świlcza  
 Jabłoński Mirosław o  1975.01.11 Przemyśl  Czuwaj Przemyśl, Polonia Przemyśl  |2002-2004|  Pogoń Leżajsk, Polonia Przemyśl, Piast Tuczempy  
 Jajuga Marcin o    Stal Mielec  |w1994/95    
 Jakubowski Witold   | więcej | p  1985.06.17  wychowanek  |2002-2009|  Wisłok Wiśniowa  
 Jakuszewski Tomasz | więcej | n  1985.07.14  Ruch W. Maz., Olimpia Zambrów  |2010/11j|  Olimpia Zambrów  
 Janda Jan    1912    1934    
 Janicki Damian | więcej | n  1977.06.17  wychowanek  |1997-2001|  Polonia Nowy Jork  
 Janicki Józef   | więcej | p  1954.09.01  Strug Tyczyn  |1977-1991|  Izolator Boguchwała, Strug Tyczyn |2|
 Janur Jakub  |więcej | o  1996.02.14  Wisła Kraków  |w2016/17|  TS Węgrzyce  
 Janusz Fryderyk        |ch|    
 Jaroch Bartosz  | więcej | o  1995.01.25  Polonia Przemyśl  |w2011/12 j2013/14|  Radomiak Radom, Olimpia Grudziądz  
 Jasiak Krzysztof p  1965.07.22  Star Starachowice  |1986/87|   |2|
 Jasieniak Władysław        |ch|    
 Jasiewicz P. o      |1985/86|   |2|
 Jaworski Edward    1931.02.11    1946    
 Jaworski Jerzy        |1974/75    
 Jaworski Mirosław p  1961.05.30 Biała Podl.  AZS Biała Podl. Stoczniowiec Gdańsk  |1982|  Legia W-wa, Hutnik W-wa, Widzew Ł. Motor L.  
 Jedynak Antoni        1946    
 Jezowit Bolesław n  1935  Spójnia Rzeszów  |1955|  Gwardia Rzeszów  
 Jeż        1966/67    
 Jodłowski Edward | więcej | p  1964.09.14 Rzeszów  Stal Rzeszów, Czuwaj Przemyśl  |1997-1999|  Czuwaj Przemyśl  
 Jopek        1945    
 Jurasz Roman b  1953  Strzelec Frysztak, Walter Rzeszów  |1976-1978|  Karpaty Krosno |2|
 Jurczak Mateusz | więcej | p  1989.12.08  Dąb Dobkowice, JKS 1909 Jarosław  |j2015/16|  Wólczanka Wólka Pełk.  
 Jurczak Sławomir o  1983.01.20  Krośnianka Krosno  |2004/05w|  Partyzant Targowiska  
 Jurczyński n      1913    
 Jurkiewicz Kazimierz    1929.01.02    1947  Stal Rzeszów  
 Juszkiewicz Marcin | więcej | p  1983.03.26  Brzostowianka, Igloopol D., Concordia P.  |2011/12 j2012/13|  Wisłoka Dębica  
 Kaczor Tomasz | więcej | p  1991.08.23  Wisła Kraków, Kmita Zabierzów  |2010/11|  FK Bodva M. n. Bodvou  
 Kajzer Adam p  1970.12.24  wychowanek  |1994-1997|  Stal Łańcut  
 Kalemba Jan n  1914.01.04  Pogoń Lwów  |1936-1939| |1947    
 Kaliniec Szymon | więcej | p  1993.11.19  wychowanek  |w2010/11 2011/12    
 Kalita Mirosław    | więcej | p  1970.07.18 Dębica  Wisłoka D. Amica W. Śląsk W. KSZO  |2003/04 j|  Wisłoka Dębica  
 Kalus        1936    
 Kamiński Piotr  | więcej | n  1986.05.11  Czarni Połaniec, Stal M., Lech P., Motor L.  |2008/09w j09/10|  Siarka Tarnobrzeg  
 Kamiński Stanisław        |w|    
 Kamuda            
 Kanas Ferdynand    1941.03.30 Rzeszów  wychowanek  |1960/61  Tarnovia Tarnów  
 Kaniuch Dominik n    wychowanek  |1994/95|    
 Kantor Dariusz | więcej | n  1987.05.04  Wisłoka Dębica  |2009 - 2012|  Wisłoka Dębica, Karpaty Krosno  
 Kantor Mateusz | więcej | p  1992.05.19  Wisłoka Dębica, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze  |2010/11|  Kolejarz Stróże, Stal Stalowa Wola  
 Karpiński        1945/46    
 Kasjan p      1956 1957    
 Kasza Dawid | więcej | p  1995.07.09  Karpaty Krosno  |w2015/16|  LKS Pisarowce  
 Kaszuba Jarosław | więcej | o  1974.01.17  wychowanek  |1994-1998|  Stal Łańcut  
 Kawalec        1947 1953 1954    
 Kawalec Stefan p  1957.01.26  Stal Rzeszów, Stal Mielec  |1983-1988| |1989/90|   |2|
 Kawalec Tadeusz n  1953.12.10  wychowanek  |1968-1971|    
 Kawalec Zbigniew o  1928  wychowanek  1951 1955 1956    
 Kazil (ps.) n      1914    
 Kaznecki Andrzej p  1975.07.16  Błękitni Ropczyce  |2000-2003| |j2004/05|  Siarka Tarnobrzeg, Pogoń Staszów  
 Kaznecki Dariusz b  1974.05.10  Błękitni Ropczyce  |2001/02|  Gród Będziemyśl  
 Kącki        1922    
 Kidacki Bogdan    1955.03.17    1977    
 Kiec Artur n  1963.07.18  wychowanek, Izolator Boguchwała  |1982-1989|   |2|
 Kiec Jan p  1929.05.28  wychowanek  1947 1951 1953 1954 1955    
 Kieć        1945    
 Kiełbasa Tomasz   | więcej | n  1982.09.21  Piast Wadowice Górne, Stal Mielec  |2005/06 j2006/07|  Piast Wadowice Górne  
 Kieś Józef        |ch|    
 Klajda Mariusz o  1974.04.02 Lublin  Lublinianka, Górnik Łęczna  |j2000/01|  Łada Biłgoraj  
 Klee Waldemar o  1940  wychowanek  1959 1960 1960/61|    
 Klee Zbigniew    1926.02.11    1946 1949    
 Kluz Mieczysław | więcej | n  1915.09.10 Rzeszów  Wisłok Rzeszów  |1930-1935| |1938-1939|  Pogoń Lwów  
 Kłos Waldemar   | więcej | o  1960.01.25  wychowanek, Igloopol Dębica  |1979-1983| |1986-1990|  zakończył karierę |2|
 Kmiotek Kamil   | więcej | o  1996.07.23  Pogórze Dubiecko, SMS Resovia  |2015-2016|  Polonia Przemyśl  
 Kmiotek Mirosław | więcej | p  1996.07.23  Pogórze D., SMS Resovia, Wisłoka D.  |j2015/16| |2016    
 Knutel Jan        |1927-1936|    
 Kober        1932    
 Kobosz Bronisław b  1942.01.21  Bieszczady Rzeszów  |1964/65w-1966/67|  Lechia Sędziszów Młp. Izolator Boguchwała  
 Kocemba        1960/61    
 Kohane Wolf n      1912    
 Kolanko Witold o  1963.03.31  Przełęcz Dukla  |1986-1989|   |2|
 Kolbusz Ryszard        1946    
 Kołczyk        1936    
 Kołeczek        1936    
 Kołodziej Bronisław p  1922 Strzyżów  Sokół Strzyżów  1945  Czarni Jasło  
 Kołodziej Jan        1927    
 Kołodziej Zbigniew      JKS Jarosław  1966/67    
 Konefał Jakub | więcej | o  1996.06.25 Nowa Dęba  SMS Resovia  |w2013/14 2014/15|  Granit Wysoka Strzyżowska  
 Konieczny Andrzej b  1953.01.05 Bytom  Stal Rzeszów  |1975/76| |77/78|  ŁKS Łódź |2| |M|
 Koń Dominik o  1980.10.08  wychowanek  |1998-2005|  Galicja Cisna  
 Kopeć Janusz   | więcej | n  1965.07.11 Rudnik  Orzeł Rudnik, Stal Gorzyce, Stal M.  |1985-1991| |1997-1999|  Legia W-wa, Polonia W-wa, Radomiak, Hetman Z. |2|
 Kopiec Marcin n  1983.03.20  wychowanek  |2001-2004|  Izolator Boguchwała  
 Korab Łukasz   | więcej | n  1989.01.15  Stal Mielec  |2008/09 09/10|  Stal Mielec, Kolbuszowianka  
 Korbecki        1960/61    
 Kordyś Henryk n  1939  Krośnianka Krosno  |1960 1960/61    
 Kornak Stanisław o    Spójnia Rzeszów  |1955    
 Koryl Eugeniusz    1931.05.03    1946    
 Kosiek Jarosław p  1970  Czarni Jasło  |1990-1993|   |2|
 Kosiorowski Andrzej n  1935.02.16 Rzeszów    |1953 1954    
 Kościelny Kamil | więcej | o  1991.08.04  Stal Mielec  |2010/11j|  Stal Mielec  
 Kot Tomasz | więcej | p  1991.12.27  Błękitni Ropczyce, Unia Nowa Sarzyna  |2011/12j|  Unia Nowa Sarzyna  
 Kotelnicki Emil n  1914.07.24  wychowanek  |1931-1946|    
 Kotowicz Jan o  1890.12.18 Rzeszów    1913 1914    
 Kowal Kamil | więcej | p  1998.02.19  SMS Resovia  |w2013/14    
 Kowalski Miłosz | więcej | o  1996.10.26  SMS Resovia  |j2015/16|  Wisłoka Dębica  
 Kowalski Tadeusz        |ch|    
 Kowalski Tomasz b      |ch|    
 Kozak      Czarni Jasło  1971/72w    
 Kozera      ŁKS Łódź  1970/71j    
 Kozerski Marian   | więcej | n  1945.08.12  Proszowianka, Stal Kraśnik, Stal Rz.  |1978/79|  zakończył karierę |2| |8A| |M|
 Kozicki Janusz | więcej | o  1969.02.25 Rzeszów  wychowanek, Hutnik Kraków  |1986-1994|  Zelmer Rzeszów, Czuwaj Przemyśl |2|
 Kozioł p      1963/64 64/65 65/66 66/67 67/68 68/69    
 Kozioł T.            
 Kozubek Wiesław   | więcej | o  1985.01.07  Pogórze Bachórz, Dynovia Dynów  |2005-2014|  wyjazd zagr., Wisłok Wiśniowa  
 Krajewski n      1967/68 68/69    
 Kramarski Edward | więcej |    1915.11.15 Pobitno    |w|    
 Kramarski Marek | więcej | n  1973.10.26  Crasnovia Krasne |1998-2000|    
 Kramarz Marek | więcej | p  1969.04.09  wychowanek, Izolator Boguchwała  |1985-1987| |1989-2001|  Karpaty Krosno |2|
 Kraus Stanisław        |w|    
 Kraus        |1960/61    
 Krawczyk Miłosz | więcej | p  1996.06.19  Crasnovia Krasne, SMS Resovia  |2014/15|  Rzemieślnik Strażów, Wisłoka Dębica  
 Krawczyk Piotr  | więcej | n  1985.07.07  wychowanek  |2004-2006| |2012-2014|  Pogoń Leżajsk, Włókniarz Rakszawa  
 Krementowski Janusz        1963/64 64/65    
 Kret Piotr p  1988.06.15  wychowanek   2004/05  Victoria Budy Głogowskie  
 Kręcidło Ryszard    1953    |1974/75  Unia Nowa Sarzyna  
 Król B. o      mecze podczas okupacji    
 Król Tomasz  | więcej | b  1988.04.05 Pszczyna  Sokół Zabrzeg, SMS Bielsko-Biała  |2007/08 08/09 j09/10|  Polonia Przemyśl, Orzeł Przeworsk  
 Kruczek        1947    
 Kruczek Jan        1913 1921 1922 1923    
 Kruczek Krzysztof  | więcej | n  1985.01.28 Rzeszów  wych. Igloopol D., Legia II W., Pogoń L.  |1999-2002| |2005/06| |2008/09w|  Górnik Zabrze, ROW Rybnik, Walka Zabrze |M|
 Kruczek Włodzimierz p  1959  Stal Nowa Dęba  |1983/84|  Stal Nowa Dęba |2|
 Krupa Jan | więcej |  p  1990.02.04  Spartak Trnava  |2010/11j|  TJ Slovan Nalepkovo (Słowacja)  
 Krwawicz        1924-1930    
 Krzak Grzegorz | więcej | o  1992.05.09  Strug Tyczyn, Orły Rzeszów, Izolator B.  |2011-2013|  Crasnovia Krasne  
 Krzyszczuk            
 Krzyształowicz Józef        1946    
 Krzysztoń Wiesław n          
 Krzyżanowski Adolf    1932.07.01    1946    
 Książek Aleksander o  1935  wychowanek  |1953-64    
 Kubisty      wychowanek  |1924-1930|    
 Kucaj Wiesław p  1955  wychowanek, JKS Jarosław  |1973-1980|   |2|
 Kucharzyk Michał o  1987.03.16  wychowanek  |2006/07w|  Korona Rz, KS Zaczernie, Głogovia, Strug T.  
 Kula        1924    
 Kulanty Mariusz p  1973  Bucovia  |1991-1993|   |2|
 Kuras Mariusz b      |1996/97|    
 Kurek Robert    | więcej | o  1972.03.05  RKS Radomsko, Pogoń Staszów  | j2003/04|  LKS Gomunice  
 Kuryłowicz Józef    1894.04.17    1913 1921    
 Kusiak Marek    | więcej | o  1974.12.06  Stal St.Wola, Błękitni K. Tłoki G. Galicja C.  |2007/08w 08/09 09/10|  Stal Stalowa Wola  
 Kuszaj Mateusz | więcej | b  1990.09.26  Siarka T., Iskra Sobów, Wisan Skopanie  |j2015/16|  Klimontowianka Klimontów  
 Kuśtek Stanisław o  1899.01.01  Rapid Wiedeń, Admira W. Viener AC  1924 1927 1929 1928 1930 1932 1934 1935    
 Kut Łukasz   | więcej | b  1979.03.03  wychowanek  |1995-2003| |2006/07 07/08j|  Korona Rzeszów  
 Kuziora Józef            
 Kuźniar Kazimierz o      1945/46    
 Kuźniar Zdzisław    1930.03.13    1946    
 Kwiatkowski Edward n  1939  wychowanek  |1957-1960| |1963/64 64/65 65/66 66/67|  Stal Rzeszów  
 Kwiatkowski Grzegorz|więcej | n  1978.03.23  wychowanek  |1996-2005|  Galicja Cisna, KS Zaczernie  
 Kwiatkowski Ryszard        1946    
 Kwiek David  | więcej | p  1988.01.22  Wisła Kraków, Bruk-Bet Nieciecza  |w2010/11 11/12 2012/13|  Widzew Łódź  
 Kwoka Krzysztof  | więcej | o  1988.06.13  Orły Rzeszów  |2005/06|  Korona Rzeszów, Karpaty Krosno  
 Kyc Artur o  1970  wychowanek  |1993/94|  Crasnovia Krasne |2|
 Lasota Stanisław        1924 |w|    
 Laszkowski        1960/61 61/62|  zakończył karierę  
 Latawiec Ryszard o  1948.02.19  Unia Racibórz  |w1968/69 69/70 70/71 71/72 72/73  Stal Mielec  
 Latuszek Leszek  | więcej | o  1986  Pogoń Leżajsk  |2006/07|  Korona Rzeszów  
 Lech Rafał    | więcej | n  1984.02.11  Astra Medynia Głogowska  |2005/06j|  Astra Medynia Głogowska  
 Lekacz b      1951    
 Lelek Józef      wychowanek  |1957-1967    
 Lepianka n    wychowanek  |w1968/69 69/70    
 Leszczyński Łukasz p  1985.01.16  KSZO Ostrowiec Św.  |2004/05|  Świt Ćmielów  
 Leśko Jerzy    1932.08.05    1946    
 Lewandowski Bogusław o  1960.06.13  Śniadrwy Orzysz  |1979-1981|  Izolator Boguchwała |2|
 Lewandowski Ignacy o  1952.07.27  Polonia Bytom  |1976-1982|  Izolator Boguchwała |2|
 Lewandowski Marian        1946    
 Lewandowski Tomasz o  1976  wychowanek  |1995-1999|  Marabunda Stobierna  
 Lichota Józef      Wisłok Rzeszów  1924 1928 |w|    
 Lipka Piotr | więcej | b  1993.04.28  ŁKS 1926 Łomża  |2016/17|  Polonia Przemyśl  
 Lis Jarosław o    Stal Mielec  |w1994/95    
 Lis Piotr n      1937/38    
 Lorenc Marek   | więcej | o  1962.05.28  Kolbuszowianka, Stal Nowa Dęba  |1983-1988|  Stal Nowa Dęba, Kolbuszowianka |2|
 Lorenc Mateusz | więcej | p  1997.09.03  Włókniarz R., SMS Resovia, KS Wiązownica  |w2015/16| |2017/18    
 Ludera        1954    
 Luka Z. b      1956 1957 1960 61/62 62/63    
 Łabaziewicz K.        1965    
 Łabudzki Jan p    Głogovia Głogów Młp.  1969/70    
 Łanucha Damian | więcej | p  1989.10.20  LKS Nagoszyn, Igloopol D., Legia W. (ME)  |2009/10|  Partyzant Targowiska, Stal Stalowa Wola  
 Łącz Tadeusz b  1925.12.17    1950 1951 1953 1954 1956    
 Łącz Marian n  1921.12.05 Rzeszów  wychowanek  |1935-1939| |1944|  Sokól Rz., BOP Gdańsk, ŁKS, Polonia W. |3A|
 Łopusiński o      1954    
 Łuczyk Artur p  1975.04.01 Przeworsk  Orzeł Przeworsk  |1993-1998|  Kamax Kańczuga, Crasnovia Krasne |2|
 Łuczyk Grzegorz | więcej | o  1977.06.04 Przeworsk  Orzeł Przeworsk  |1993-1997| |1998/99|  Czuwaj Przemyśl, Świt N. Dwór Maz. Stal Rz. |2|
 Łukawski Bronisław            
 Łyszczarz Marek        1985/86   |2|
 Mac Józef      wychowanek  |1924-1930|    
 Mach n      1951    
 Machnica        1956    
 Majchrowicz      Karpaty Krosno  |w1968/69    
 Maćkowiak Zbigniew | więcej | n  1954.12.02  ŁKS Łódź, Stal Bielsko-Biała  |1978-1984|   |2|
 Madej Andrzej p  1947.09.03 Tarnów  Metal Tarnów, Bieszczady Rzeszów  1967/68 68/69    
 Madeja Bartosz   | więcej | p  1985.06.06 Rzeszów  wych.  Śląsk W., Korona K., KSZO, Siarka  |2002-2006| |2007/08w 08/09 j09/10| |2013/14|  Karpaty Krosno  
 Madeja Robert   | więcej | o  1963.01.22  Stal Mielec, Wawel Kraków  |1982-1984| |1987-1993|  Korona Kielce, Nida Pińczów |2|
 Majchrowicz o      1968/69 69/70    
 Majer Ryszard b  1938    1959    
 Majewski        1954    
 Makorin Roman | więcej | o  1991.10.26  Ataka Autotrans Połtawa  |w2013/14|  FK Hłobyne (Ukraina)  
 Makowski Bartłomiej | więcej | o  1989.03.09  Korona Góra K., Polonia W., Znicz Pruszków  |2012/13| |2014/15| |2016/17  Siarka Tarnobrzeg, ŁKS Łomża, Sokół Sieniawa  
 Malczewski Kazimierz p  1912.10.24 Stryszów  wychowanek  1936/37    
 Małecki o      1922 1924    
 Małodobry Mieczysław n      |1927 1928 1929 1930    
 Markowski Karol        1946    
 Marszał Ryszard p  1961  wychowanek |1978-1982|  Izolator Boguchwała |2|
 Marszowski p    Cracovia  1951    
 Martowicz Mateusz | więcej | o  1986.12.02  wychowanek  |2004/05|  Czarni Kraczkowa  
 Marynowski Piotr | więcej | p  1990.04.14  LKS Łużna, Kolejarz Stróże, Stal Mielec  |2009/10w 2011/12j|  ŁKS Łańcut  
 Mastej Dawid  | więcej | p  1989.04.26  wychowanek  |2010-2013|  Sawa Sonina  
 Matczuk W.      Warmia Olsztyn  |w1967/68|  Star Starachowice  
 Matuła Przemysław | więcej | o  1976.03.16  wychowanek  |1993-1996| |1998/99|  AZS Warszawa, Hutnik Warszawa |2|
 Matysiak Alojzy n  1936.06.18 Wirek  Wawel Wirek, Spójnia Rzeszów  |1955-1960|  Stal Rzeszów, Izolator Boguchwała |M|
 Maurer Włodzimierz | więcej | n  1907.04.21 Tymbark  wychowanek  |1920-1927|  Tarnovia, Pogoń Lwów, Garbarnia , Legia W.  
 Mazur Andrzej b  1965.11.23  wychowanek  |1984/85   |2|
 Mazur Józef b  1918.04.13 Malawa  wychowanek  1938/39  Stal Rzeszów  
 Mazur R. n      61/62 62/63/ 63/64 64/65 65/66    
 Mazurkiewicz Piotr  | więcej | n  1984.03.16  Stal Mielec, Kmita Zabierzów, Stal G.  |2006/07w 07/08 08/09j|  Czarni Połaniec  
 Mech Paweł  | więcej | b  1992.06.08  Korona Kielce, Orzeł Wierzbica  |w2011/12|  Pogoń Staszów  
 Mehmedovic Damir | więcej | p  1984.03.12  Dynovia Dynów  |2005/06|  Pogórze Dubiecko  
 Melko Stanisław    1919.10.30    |1937-1949|    
 Melnicki n    wychowanek  1936/37    
 Mendoń Zdzisław    1931.05.14    1947    
 Merklinger        1954    
 Mężyk        1956 1957    
 Miazga Bartłomiej | więcej | p  1994.05.31  Stal Mielec  |2013-2014|  KS Dzikowiec  
 Michalak Dariusz | więcej | n  1966.07.21  Sokół Nisko, Stal St. Wola, Avia Świdnik  |2001-2003|  Stal Stalowa Wola, Sokól Nisko  
 Michaliszyn Tadeusz | więcej | p  1952.07.06 Kraków  Wisła Kraków, Stal Rzeszów  |1977/78|  Wisła Chicago, White Eagles London (Kanada) |2|
 Mierzwa b      |1969/70    
 Miękisz Wiktor p  1907.02.05    |1927 1928    
 Mikusiński Edward p  1914.03.18 Lwów  Pogoń Lwów  |1945-1951|    
 Milewski        1946    
 Miler Czesław n  1954.01.22  Stal Rzeszów  |1980-1981|   |2|
 Miłoń Mariusz p  1985.01.14  wychowanek  |2004/05|  Jawor Krzemienica, Strug Tyczyn  
 Minasyan Artur | więcej |  p  1977.06.04 Armenia  FK Erewań, Ararat Erewań (Armenia)  |2009/10w|  Ararat Erewań (Armenia)  
 Mita Jarosław    | więcej | o  1979.11.08  wychowanek  |1997-2007|  Strumyk Malawa  
 Mitek Jacek p  1974.09.26  Igloopol Dębica, Korona Kielce  |2002/03w|  Igloopol Dębica  
 Mołdoch Adrian | więcej | n  1997.11.13  SMS Resovia  |2014-2016|  KS Wiązownica  
 Monikowski o    wychowanek  1965/66 66/67 67/68    
 Morawski Łukasz | więcej | p  1983.06.20  Bałtyk Gdynia, GAS Artas (Grecja), Flota Ś.  |2009/10|    
 Mosior Dawid n    wychowanek  |1998/99|    
 Moszuk Stefan        1946    
 Mościński Michał   | więcej | n  1987.09.24 Gołdap  Rominta Gołdap, Jagiellonia Białystok  |2007/08w 08/09j|  Sokół Sokółka  
 Motowidło Marian o  1954  wychowanek, Karpaty Krosno  |1972-1977|    
 Mrówczyński        1954    
 Mura Marcin n  1976  Łada Biłgoraj  |w1996/97|  zakończył karierę  
 Musiał Edward o  1941.10.22    66/67 67/68/ 68/69 69/70 70/71 71/72 72/73    
 Muszyński J. b      63/64 64/65    
 Mutambikwa Henry|więcej| n  1976.06.03 Zimbabwe  CAPS United Harare (Zimbabwe)  |2000/01|  Stal Rzeszów, Karpaty Lwów  
 Mylius Wacław p    wychowanek  |w1969/70    
 Myrda Łukasz p  1987.02.27  wychowanek  |2006/07j|    
 Mysiak E.        1965 1967    
 Mysiak Ryszard b  1931.07.07 Kraków  GWKS Rzeszów, Stal Rz. Stal M.  |1964-1967|    
 Myśliwczyk Józef o  1933.07.11  Stal Rzeszów  |1964/65    
 Nalepa Grzegorz | więcej | b  1977.02.25 Tarnów  Stal Rzeszów, Zelmer Rzeszów  |1998-2000|  Wisłoka Dębica, Górnik Łęczna, Pogoń L.  
 Nalepa Maciej   | więcej | b  1978.03.31 Tarnów  Stal Rzeszów  |1996-1999|  Hetman Zamość, Stal St. Wola, Karpaty Lwów |2A|
 Nalepa Ryszard   | więcej | o  1951.01.01 Tarnów  Błękitni T., Tarnovia, Wisłoka D.  |1978-1983|  Izolator Boguchwała |2|
 Napieracz Stanisław n  1944.08.10    |w1969/70    
 Natkaniec Kamil | więcej | n  1996.01.30  Wisła K., Puszcza N., Garbarz Zembrzyce  |2016|  Cosmos Nowotaniec  
 Nehring Czesław p      |ch| 1913    
 Nędza Zbigniew p  1941.11.18  wychowanek  1960 60/61 61/62 62/63 63/64    
 Nędza      wychowanek  |w1997/98|    
 Nieć Arkadiusz b  1974  wychowanek  |1992/93 93/94 94/95|  Stal Łańcut |2|
 Niedzielski Tadeusz n    wychowanek  1944  Stal Rzeszów  
 Nierojewski Tomasz b    wychowanek  |1998/99  Izolator Boguchwała  
 Nikanovych Andrij |więcej| p  1983.07.29 Budapeszt  Karpaty Lwów, FK Połtawa, Hetman Żółkiewka  |2010-2014|  Stal Mielec, Karpaty Krosno  
 Nowak      Kolbuszowianka  1971/72w    
 Nowak Krzysztof p  1980  wychowanek  |1998-2003|  Elektrociepłownia Rzeszów, Inter Świlcza  
 Nowak Walenty        1910 1913 |ch|    
 Nycz Zbigniew n  1940    1960 60/61 61/62 62/63 63/64 64/65    
 Nylec Janusz | więcej | o  1971.06.29  Igloopol, Odra W. Wawel K. Stal St.W.  |2002/03|  wyjazd zagr.  
 Ogrodnik Michał  |więcej | p  1991.10.20  Błękitni Ropczyce  |2010-2014| |w2015/16  Pogoń Siedlce  
 Olbiński        1961/62    
 Olszynka        1924    
 Opaliński        1945    
 Opaliński Grzegorz b  1976.07.15 Rzeszów  wychowanek  |1992-1996|  AZS AWF Warszawa |2|
 Opolski n      1920-1924    
 Opozda Wiesław    | więcej | b  1955.01.30  Unia Tarnów  |1982-1984|  Izolator B. Tamel Tarnów, Okocimski B., Tarnovia |2|
 Orłowski Tomasz    | więcej | n  1956.09.10 Jasło  wych., Stal M., AZS W-wa, Legia W.  |1981-1987|  zakończył karierę |2|
 Osak Kazimierz    1938.12.26  wychowanek  |1957    
 Ostalczyk Janusz p  1953.02.23 Milejów  Bałtyk Gdynia, ŁKS Łódź  |1980-1981|  zakończył karierę |2|
 Ostrowski        1927    
 Oślizło Kamil    | więcej | p  1987.09.13  Stal Mielec, Ikarus Tuszów Nar.  |2006/07w 2007/08 08/09j|  Unia Nowa Sarzyna  
 Owar p      1913    
 Ozga Krzysztof p  1971  Technik Ropczyce  |1989-1992|   |2|
 Padowicz Stanisław o    Głogovi Głogów Młp.  1961/62 62/63 63/64 64/65 65/66    
 Padwiński Ryszard  | więcej | n  1958.04.01  Stal Mielec  |1980-1982|  Stal Mielec, Siarka Tarnobrzeg |2|
 Pająk Tomasz n  1970.03.02    |1988/89   |2|
 Palichowski        1921    
 Pałęcki Mirosław    1966.12.28  wychowanek  |1986/87 87/88   |2|
 Pałka Józef p  1931  wychowanek  1946 1951    
 Pałka Stanisław n  1928    1951    
 Pałkus Przemysław   | więcej | n  1980.07.31  Tłoki G., Odra W.,Piast G., Stal St. Wola  |2008/09|  zakończył karierę  
 Pałys-Rydzik Dawid | więcej | n  1996.02.05  Grodziszczanka Grodzisko D., SMS Resovia  |2014/15    
 Pantoł      Bieszczady Rzeszów  |1967/68 68/69    
 Pasek        1947    
 Pasek Przemysław o  1976.07.03  Wisłoka Dębica  |w1996/97 97/98  Strug Tyczyn  
 Pasieka Zdzisław o      1955    
 Pasternak Władysław      wychowanek      
 Paszkiewicz Jacek | więcej | n  1978.07.26  Tomasovia Tomaszów Lub.  |w1997/98|  KS Niedźwiedź  
 Patroś Eugeniusz        1946    
 Patroś Kazimierz        1946    
 Patycki Władysław n  1937.01.14  Stal Rzeszów, Grunwald Rzeszów  |1966/67  Stal Łańcut, Sokołowianka  
 Pawełek        |w1997/98|    
 Pawiłowski Henryk   | więcej | b  1959.06.30  Miedź Legnica  |1979-1990|  zakończył karierę |2| |M|
 Pawlak Daniel |więcej| o  1991.08.31  Śląsk Wrocław, MKS Oława, Karpaty K.  |2017/18    
 Pawłowski Andrzej o    Spójnia Rzeszów  |1955-1967|  Walter Rzeszów  
 Pazdan Szymon o  1983.02.07  Pogórze Wielopole Skrz., Igloopol Dębica    Igloopol D., Lechia S. Młp., Pogoń L.  
 Pączek Jan        1913 |ch|    
 Pecka        1961/62 62/63 63/64    
 Pelc Jan | więcej | o  1999.06.11  Polonia Przemyśl, SMS Łódź, SMS Resovia  |w2015/16    
 Pelc Stefan        1910 |ch|    
 Peliszko Filip p  1981.03.01  Zelmer Rzeszów, Strug T. Proszowianka  |2000-2005|  zakończył karierę  
 Perydzyński Dariusz | więcej | n  1967.10.18 Łódź  Włókniarz Pabianice, Stal Mielec  |1988/89|  Stal Mielec |2|
 Pęcak Władysław o  1908.01.04  wychowanek  |1927-1939|    
 Piątek Władysław o      1922    
 Piątek o      1954    
 Piątkowski Jarosław  | więcej | p  1982.11.06 Klimontów  Klimontowianka, Siarka, ŁKS Ł. Zagłębie S.  |2007/08w 08/09 09/10|  Stal Stalowa Wola, Siarka Tarnobrzeg  
 Piecha Józef n  1945.08.12  Odra Opole, Polonia Nysa  |w1968/69 69/70 70/71 71/72 72/73 77    
 Piechniak Piotr | więcej | p  1977.03.09  Stal St. W., Groclin G., GKS Katowice  |2011/12j|  LZS Kantor Turbia, Sokół Sokołów Młp.  
 Pieczonka Zbigniew o  1967.02.21  Piast Nowa Wieś  |1996/97|  Karpaty Krosno  
 Pieczonka Emil n  1931    1951    
 Piela        1945    
 Pielach Adam o  1956.02.08  MZKS Stal Nysa  |1976-1987|   |2|
 Pieniążek Bronisław        1949    
 Piesko Tadeusz            
 Pietluch Krzysztof | więcej | n  1990.07.16  Wólczanka Wólka Pełkińska  |w2010/11|  Wólczanka Wólka Pełkińska, Orzeł Przeworsk  
 Pietrucha Marcin |więcej| o  1989.09.11  wychowanek, Głogovia, Strumyk M.  |2006/07|  |08/09 j09/10| |2010-2014|  Sokół Sokołów Młp.  
 Pietryka Marcin  | więcej | b  1982.01.08  wychowanek  |1999-    
 Pietrzycki Tadeusz b      1946    
 Pikiel Robert o  1969.07.15  wychowanek, Izolator Boguchwała  |1985-1987| |1988-1991| |1993-1997|   |2|
 Pikiel Tomasz n  1972.04.01  wychowanek, Zelmer Rzeszów  |1994-1996|    
 Pikor Stanisław        |ch|    
 Pilip        1973/74j    
 Piotrowski Jan p    Walter Rzeszów  |1967-1970|    
 Piskor b    Zenit Nisko  |1968/69w    
 Pitna        1922    
 Pitro Józef      wychowanek      
 Pitro Kazimierz      wychowanek      
 Płonka Tomasz | więcej | n  1986.05.23  LKS Trzebownisko, Izolator Boguchwała  |2011/12j|  Limblach Zaczernie, Izolator B., Stal Stalowa Wola  
 Płonka Ryszard      wychowanek  1960/61    
 Poczekajło Ryszard    1939.03.30        
 Podbrożny Jerzy    | więcej | p  1966.12.17 Przemyśl  Polna Przemyśl  |1986-1989|  Igloopol  Lech P. Legia W, Merida, Chicago Fire |2| |6A|
 Podlasek Krzysztof    | więcej | n  1972.06.30 Dębica  Wisłoka D. Stal Stalowa Wola, Siarka T.  ||2003/04 j|  Polonia Przemyśl, Wisłoka D., Błękitni Ropczyce  
 Podstolak Mateusz  | więcej | o  1991.05.11  Stal Mielec  |2010/11j|  Stal Mielec  
 Polak Damian   | więcej | o  1977.05.26  Stal Mielec, Ikarus Tuszów Nar.  |2006/07w 07/08|  Kolbuszowianka K., Izolator B.  
 Polak Dawid    | więcej | b  1978.06.06  Stal Mielec, Ikarus Tuszów Nar.  |2006/07w|  Ikarus Tuszów Nar.  
 Polak Edward p      1945/46    
 Pomorski A.        1960-69    
 Pomorski Marian        1946    
 Pontus Marcin | więcej | n  1985.09.22  WSP Wodzisław Śl., MFK Karvina  |2010/11|  FK Bodva M. n. Bodvou  
 Pop Wiesław  | więcej | o  1951.04.11  Stal Kraśnik, Karpaty Krosno, Stal Rzeszów  |1977-1981|  Izolator Boguchwała |2|
 Porada Bolesław    1914.04.29    1934    
 Potasiewicz Jan p  1952  Karpaty Krosno  |1972-1979|  Karpaty Krosno |2|
 Prokop Stanisław    1905  Wisłok Rzeszów  1924 1928 1930 1931 1932    
 Prymula Krystian   | więcej | n  1982.03.17  BFC Preussen, TB Berlin, Zagłębie S.  |2007/08w| Mariendorfer SV Berlin  
 Przemykalski Władysław    1885.05.10    |ch|    
 Przybylski Andrzej  | więcej | p  1969.02.04 Jarocin  Stal Nowa Dęba  |1988-1990|  Victoria Września |2|
 Przybylski Wojciech p    Odra Opole  |w1968/69 69/70    
 Przybyła Sławomir   | więcej | p  1987.09.16  Karpaty Krosno  |2006/07 07/08j|  Karpaty Krosno  
 Pszonka Daniel | więcej | o    wychowanek  |1996/97|    
 Puc L. o    wychowanek  1967/68 68/69    
 Puchalski Mieczysław |więcej| b  1954.05.23 Rzeszów  wychowanek  |1971/72|  ŁKS Łódź |M|
 Pyć Bronisław        1946    
 Pydych Krystian | więcej | o  1988.07.17  Stal Mielec, Partyzant T., Chemik Pustków  |2013/14j|  Wisła Sandomierz  
 Pydych Rafał    | więcej | o  1988.07.17  Stal Mielec  |2007/08 08/09|  Stal Mielec  
 Pyka Klaudiusz | więcej | b  1999.12.17  Babia Góra Sucha Beskidzka, SMS Resovia  |2017/18    
 Pyrdek Przemysław |więcej| n  1996.07.12  Lechia S.  Stal M., SMS Resovia  |w2013/14| |w2014/15 j2015/16| |2017/18  Casarano Calcio (Włochy), Cracovia  
 Rachwał Ryszard  | więcej | p  1939.01.01 Rzeszów  wychowanek  |1956-1961|  Stal Mielec  
 Raczek Krzysztof | więcej | b  1998.11.27  Orły Rzeszów, SMS Resovia  |2015-2016|  Korona Rzeszów  
 Rajzer Rafał   | więcej | o  1983.05.04  Stal Rzeszów, Strug Tyczyn  |2003-2007|  Orzeł Przeworsk, Wisłok Strzyżów  
 Raźny Antoni        1953 1954 1955    
 Rela n      1939    
 Rembisz Grzegorz o  1978.01.02  wychowanek  |1994-2003|  Wisła Chicago (USA)  
 Reneubauer n    wychowanek  1935 1936 1937 1938    
 Reszka Kordian o  1922.10.09    1946  Widzew Łódź  
 Rędziniak A.        1947 1949    
 Roeder n      1913    
 Rodzinka Robert o  1975.08.30  wychowanek  |1994-2000|   |2|
 Rop Kacper  | więcej | p  1992.11.16  Orły Rzeszów  |2010-2015|  JKS 1909 Jarosław  
 Rop Mariusz     | więcej | p  1964.07.21  Polna Przemyśl  |1988-1993| |1999/2000|  Polonia Przemyśl, Strug Tyczyn, Żurawianka |2|
 Rosół Józef o  1948.03.30  wychowanek  1968/69w 69/70 70/71  Stal Rzeszów, Karpaty Krosno  
 Rosół Kazimierz o  1931  wychowanek  1946 1951    
 Rosół Władysław p  1948.02.16  Stal Rzeszów  |w1969/70  Walter Rzeszów  
 Rozborski Józef p  1943.10.16 Boguchwała  Izolator Boguchwała  |1959-1976|  Gwardia W-wa, Bałtyk Gdynia, Walter Rzeszów  
 Rozborski Sławomir   | więcej | p  1980.02.03  wychowanek, Galicja Cisna  |1998-2006| |2007/08|  Crasnovia Krasne  
 Rożek Henryk   | więcej | p  1964.01.21  Budowlani Szówsko, Stal Nowa Dęba  |1984-1994|  Pogoń Leżajsk, Górnovia |2|
 Róg Patryk | więcej | p  1996.02.01  wychowanek  |2013-2015|  Izolator Boguchwała  
 Róg Paweł   | więcej | n  1973.08.09 Rzeszów  wychowanek  |1990-1994|  Stomil Olsztyn, Jeziorak Iława, Polonia W-wa |2| |M|
 Róg Piotr p  1973.08.09 Rzeszów  wychowanek  |1994-1996|  Piast Nowa Wieś  
 Róg Stanisław n  1946.04.12  wychowanek  |1964-1978|   |2|
 Różak Mateusz | więcej | n  1996.11.19  Wisłoka Dębica, SMS Resovia  |w2014/15|  Wolania Wola Rzędzińska  
 Rubel      Bar-Kochba Rzeszów  1921    
 Ruebenbauer Tadeusz    1910.03.24        
 Rudny Grzegorz o  1972.10.27  Błękitni Ropczyce  |2001/02    
 Rumiński Bogdan  | więcej | o  1962.10.09  Czarni Jasło  |1985-1992|  Czarni Jasło |2|
 Rusiecki Damian | więcej | n  1989.07.24  Avia Świdnik, Chełmianka Chełm  |j2015/16|    
 Rusin Grzegorz p  1986  wychowanek  |2004-2007|  Głogovia Głogów Młp.  
 Rusinek Arkadiusz n    wychowanek  |1993/94|  wyjazd zagr. |2|
 Rusznica Jan b      1945/46    
 Rutkowski Sławomir        1985/86   |2|
 Rybowicz        |1927 1932 1934 1935    
 Rycerz Jan        1949    
 Rydz        |1961/62 62/63 63/64 64/65    
 Ryło o      1913    
 Rymarski        1961/62    
 Rywak b    wychowanek  1972    
 Rząsa Sebastian    | więcej | o  1987.02.15  wychowanek  |2004/05 2005/06|  Głogovia Głogów Młp., KS Przybyszówka  
 Rzepka Paweł | więcej | n  1977.03.02  Trzcianka Trzciana  |1996-2001|  Trzcianka Trzciana  
 Sadecki Adam | więcej | p  1995.01.20  wychowanek, SMS Kraków  |2014/15 2015/16j|  wyjzad zagr.  
 Sagan        |1927 1928    
 Sakowski Marek n  1971  wychowanek  |1993/94 94/95 95/96   |2|
 Sala      Cracovia  1951    
 Salwach Radosław | więcej | o  1998.04.21 Przeworsk  Orzełek Przeworsk, SMS Resovia  |w2016/17    
 Samitowski Tadeusz        1946    
 Samołyk        1921    
 Samołyk Mieczysław n  1890.08.10 Rzeszów  wychowanek  1910 |ch|    
 Sanecki Roman b  1910.08.05  wychowanek, Wisłok Rzeszów  |1927-1939| |1946    
 Sawa Władysław n    Łada Biłgoraj  1966/67 67/68 68/69    
 Sawicki        |1964/65    
 Sawicki Jacek | więcej | n  1977.02.17  wychowanek  |1996-2000|  Izolator B. Marabunda Stobierna, Strumyk Malawa  
 Scheibel Józef p      1937/38    
 Senejko Stanisław b  1912.11.08    1934    
 Sękowski Łukasz |wiecej | o  1985.03.15  Hetman Z., Odra Opole, Tomasovia  |2014-2015|  Chełmianka Chełm  
 Siedlarz Mateusz | więcej | o  1986.11.25  Garbarnia, Hutnik K., Przebój W.  |2009/10w|  Garbarnia Kraków  
 Siekieryn Sergiusz   | więcej | p  1955.12.30  wychowanek  |1975-1986|  zakończył karierę |2|
 Siemieński      Górnik Zagórz  1970    
 Siewierski Eugeniusz | więcej |    1917.09.04 Sambor    |w|    
 Sikora Marian      Sokół Rzeszów  1946  1949    
 Siorek Bogdan    | więcej | o  1957.10.03  wychowanek  |1977-1987|  Stal Stalowa Wola |2| |M|
 Siwik        1913    
 Skalny Maciej    1977.02.24 Nisko  Sokół Nisko  |1997-1999|  Orzeł Rudnik, Sokół Nisko  
 Skęczek Bogdan p  1961.06.16  Walcownia Czechowice  |1984-1986|   |2|
 Skiba Tomasz p  1975.08.31  Zelmer Rzeszów  |1996/97 97/98    
 Skiba Wiesław            
 Skopek        |1962/63 63/64 64/65    
 Skorwider Wojciech | więcej | o  1958.03.28  Polna Przemyśl  |1981-1987|  Stal Nowa Dęba |2|
 Skowron Stanisław o  1971  Stal Nowa Dęba  |1991-1996|  Wawel Kraków |2|
 Skowronek Jerzy   | więcej | n  1964.01.15  wychowanek, Izolator Boguchwała  |1982/83| |1984-1989|   |2|
 Skromny Marek    | więcej | b  1950.10.01  Polonia Bytom  |1978-1981|  wyjazd zagr. |2| |M|
 Skrzypczyński Marek        |1974/75 75/76    
 Skuba Karol | więcej | n  1997.12.12  Crasnovia Krasne, SMS Resovia  |2014/15|  Wólczanka Wólka P.  
 Skupień Andrzej      Rudnianka Rudna, Stal Rz.  |1960/61w 61/62 62/63 63/64 64/65    
 Słaby Kamil | więcej | o  1993.09.12  Sandecja, Partyzant T., Limanovia  |2012/13|  Sandecja Nowy Sącz  
 Słoma Kamil | więcej | p  1998.08.20  Orzełek Przeworsk, SMS Resovia  |j2015/16|  Ruch Chorzów  
 Słoma Krzysztof o  1964.02.29  wychowanek, Izolator Boguchwała  |1982-1984| |1986/87| |1993-1995|  Unia Nowa Sarzyna |2|
 Słowik Piotr n  1965.04.24  wychowanek  |w1983/84 84/85|   |2|
 Słunicki        1930    
 Smajda Stanisław    1935  Budowlani Opole  |1958    
 Smężeń Marcin   | więcej | n  1986.03.04  wychowanek  |2004-2007|  wyjazd zagr., Korona Rzeszów  
 Smokowski        1921    
 Smolec Piotr  | więcej | p  1984.08.20  Gwarek Zabrze, Polonia B. Bodva Moldava  |2010/11|  Nadwiślan Góra  
 Smycz Łukasz o  1983.06.09    |2002/03 03/04  Polonia Przemyśl, Pogoń Leżajsk  
 Sobina Edward    1916.06.08 Rzeszów    1935    
 Socha b      |1969/70    
 Socha Krzysztof | więcej | o  1999.02.10  ŁKS Łowisko, SMS Resovia  |2016/17    
 Sochacki Adam o  1950  wychowanek  |1970-1979|  Zelmer Rzeszów |2|
 Sokołowski p    Czarni Jasło  |w1968/69    
 Solarz Wiktor | więcej | p  1977.04.07  wychowanek  |1994-2004|  Stal Rz, Polonia P., Galicja C., Korona Rz. |2|
 Soliński      wychowanek  |w1998/99|    
 Sołtys Franciszek o  1930    |1946 1951 1953 1954    
 Sotnicki Waldemar | więcej | b  1982.12.14  Kabel K., Hutnik K., KSZO  |2009/10w|  Limanovia Limanowa  
 Sowa            
 Sowiński n      1935    
 Spirydowicz        |ch|    
 Spychalski      ŁKS Łódź  1970/71    
 Sroczyk Mariusz o  1972  wychowanek  |1990-1993|   |2|
 Sroka Jan p      |ch|    
 Stach        1912    
 Stachyra Norbert  | więcej | p  1977.10.08  Hutnik Kraków, Pogoń Staszów |j2003/04|    
 Stalec Mariusz     | więcej | p  1976.09.04  Wisłoka Dębica  |j2003/04|  Wisłoka Dębica, Rzemieślnik Pilzno  
 Stanek Jan n  1954.12.05    |1974/75    
 Starniowski Mieczysław p  1963.12.05  Unia Nowa Sarzyna    Górnik Siersza, Fablok Chrzanów  
 Starzak Józef        1960    
 Starzak Tadeusz p    Spójnia Rzeszów  1955 1956    
 Stelmach Stanisław        1946    
 Stencel Szymon | więcej | o  1992.09.11  MOSiR Jastrzębie  |2010/11|  Czarni Piasek  
 Straub Jacek b  1964.12.15    |1984/85|   |2|
 Stroka Wiktor            
 Sudoł Michał      wychowanek      
 Sulkowski Bartosz | więcej | o  1991.01.26  Jagiellonia Białystok, Jeziorak Iława  |w2011/12|  ŁKS 1926  Łomża, Siarka Tarnobrzeg  
 Superson Michał | więcej | b  1991.08.30  wychowanek  |2010-2013|  LKS Przybyszówka  
 Surma Krzysztof o  1965.02.02  Górnik Nieszawa  |1988/89|   |2|
 Surmiak Rafał | więcej | p  1996.02.01  Stal Rzeszów, Stal Mielec, SMS Resovia  |w2013/14|  FC Potenza, AC Sambonifacese (Włochy)  
 Surmiak Stefan      wychowanek      
 Surmiak Władysław p  1931.05.26  wychowanek, GWKS Rzeszów  1951 1955-1963    
 Surówka Marek | więcej | p  1968.05.18  Crasnovia Krasne  |1993/94|  Crasnovia Krasne |2|
 Sutyło        1947    
 Syniec Krzysztof p  1970  wychowanek  |1990-1992|  Izolator Boguchwała |2|
 Szafar Robert n  1975  wychowanek  |1992-1996|  Izolator Boguchwała |2|
 Szafrankiewicz Jan b  1936.09.26 Warszawa  Żyrardowianka, Stal Nysa  |1960-1962|  Tarnovia  
 Szafrański b      1929    
 Szalacha Leon o  1938.01.07  LZS Staroniwa, Gwardia Rz. Wawel K.  |1953-1960|  Stal Rzeszów  
 Szalacha Piotr  | więcej | p  1989.11.27  wychowanek  |2006-2013|  Herman Hermanowa, Sokół Sokołów Młp.  
 Szalony Robert  | więcej | n  1977.01.18  Kolbuszowianka  |2002-2004|  Kolbuszowianka, Czarni Jasło  
 Szarama Marian   | więcej | n  1948.02.18 Bytom  Polonia Bytom, AZS W., Gwardia W.  |1976-1979|  Polonia Nowy Jork |2| |M|
 Szarek Janusz    | więcej | n  1959.07.10  wychowanek |77/78 78/79j| |80/81| |w82/83 83/84| |w86 86/87  Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów, Pafawag W. |2| |M| |B|
 Szczepan Władysław        1946    
 Szczerba Stanisław n  1936   1955-1967|  Walter Rzeszów  
 Szczur A.        1965    
 Szczurek        1954    
 Szeląg        1973    
 Szeliga Mieczysław n  1932  wychowanek, OWKS Lublin  1955-1962|    
 Szeliga Szczepan p  1969.12.13  Stal Rzeszów, Unia Tarnów, EC Rzeszów  |2001/02w|    
 Szewczyk Jan n    Polonia Przemyśl  |1967/68 j68/69|  Górnik Jaworzno  
 Szkolnik Piotr    | więcej | o  1987.01.09 Biskupiec  Sparta Biskupiec, Wisła II K., Mrągovia  |2008-2016|  Izolator Boguchwała |M|
 Szopa        1957 1960/61    
 Szpak      Czarni Jasło  1971/72w    
 Szpiczakowski      Cracovia  1951    
 Szpinda Michał p    wychowanek  |1994/95    
 Szpunar Kazimierz    1929.03.06    1946    
 Szuberla        1966/67    
 Szular Czesław p      1955    
 Szyba Marek n  1966.09.15  wychowanek  |1982-1986|  Izolator Boguchwała |2|
 Szydełko Szymon   | więcej | p  1983.10.30  Stal Rzeszów, Pogoń Leżajsk  |2006/07 07/08|  zakończył karierę  
 Szymanda P. b      |1962/63 63/64 64/65    
 Szymański b    Tarnovia  1924 1927 1928 1929 1930    
 Szymański Wojciech  | więcej | o  1972.06.16  Izolator Boguchwała, Sokół Sokołów Młp.  |2000-2005|    
 Szyngiel        1961/62 62/63 63/64    
 Szyszko Mateusz  | więcej | b  1987.01.11  wychowanek, KS Zaczernie  |2004-2006|  |2008-2013|  Wisłok Czarna, Astra Medynia Głogowska  
 Ślęczka Damian o  1980.06.22  wychowanek  |1999-2004|  Inter Świlcza, Sawa Sonina  
 Ślęzak Paweł  | więcej | o  1991.01.03  wychowanek  |2010-2013|  Astra Medynia Głogowska  
 Śmieja Jan p  1944.09.05  Odra Opole  |1968/69 69/70 70/71|  Bałtyk Gdynia  
 Świątoniowski Radosław o  1987.11.30  wychowanek  |2005/06|  Herman Hermanowa, Górnovia, Wisłok Strzyżów  
 Świechowski Mateusz |więcej| p  1992.12.01  Glinik Gorlice, Stal M., Partyzant T.  |2012-2014|  Kotwica Kołobrzeg  
 Świerk        1956    
 Świst Łukasz | więcej | o  1993.08.28  wychowanek, Sokół S. Młp., Sawa S.  |2014-2017|  KS Wiązownica  
 Świst Sławomir  |więcej | o  1989.01.08  wychowanek  |2010-2013|  LKS Przybyszówka  
 Tabaka Oleg | więcej |   o  1994.05.21  Sokil Sokolniki (Ukraina)  |2014/15|  Kujawianka Izbica Kujawska  
 Talaga Jerzy b  1929.05.24 Śniatyń  wychowanek    AZS AWF Warszawa  
 Tarnawski Jan o      |ch|    
 Tęcza Karol o  1981.12.28  Siarka Tarnobrzeg  |2000/01| |2003-2005|  Karpaty Krosno  
 Thier Wilhelm    1930.03.24    1946    
 Tomaka        1954    
 Tomczyk Piotr | więcej | b  1996.10.18  Stal Nowa Dęba, SMS Resovia  |2013/14 2014/15|  Stal Nowa Dęba  
 Towarnicki Stanisław n      |1919-1922|    
 Trawka Julian n      1939    
 Trojan b      1939    
 Trzeciak Julian        1946    
 Trzeciak        1930    
 Trzyna Zbigniew n  1958  wychowanek, Izolator Boguchwała  |1976/77 77/78| |1995/96|   |2|
 Tułecki        |1919-1924|    
 Tunkiewicz Robert | więcej | p  1990.04.17  UKS Tempo 25, Warmia O., Stomil Olsztyn  |w2012/13|  Siarka Tarnobrzeg  
 Tura (ps.) n      1914    
 Turczyn Rafał | więcej | p  1989.12.08  AMSPN Hetman Z., Hetman Z.  |2008/09w 09/10|  Stal Stalowa Wola  
 Turek      wychowanek  1970    
 Tutak Adam o  1965.12.01  wychowanek  |1985/86| |1989-1997|   |2|
 Twardowski Karol  | więcej | n  2000.03.15  Sandecja Nowy Sącz, SMS Resovia  |w2016/17    
 Twardowski Michał | więcej | n  1989.05.17  Sparta Augustów, Ruch W. Maz., Wisła P.  |2011/12j|  Wigry Suwałki  
 Tworek Jerzy b  1954.10.22  wychowanek  |1972/73 73/74|  Karpaty Krosno, Start Rymanów |M|
 Tyrkało Witalij |więcej |   n  1983.05.06  Karpaty Lwów, Tomasovia, Hetman Z.  |2008/09w|  Polonia Przemyśl  
 Urban Stanisław n  1954.09.29  Walter Rzeszów, Stal Rzeszów  |1976-1985|  wyjazd zagr. |2|
 Urbanek Jan   | więcej | p  1960.09.15 Krosno  Karpaty Krosno  |1982-1984|  Stal Mielec, Redon (Francja),  Zamczysko O. |2|
 Wajda Artur | więcej | o  1981.08.09  wychowanek  |1999-2006|  Crasnovia Krasne, LKS Łąka  
 Wal Włodzimierz    1931.01.01 Glinik M.  Górnik Gorlice  |1957    
 Walas Kazimierz    1929.04.02    1946    
 Walat Wojciech b  1968.05.30  wychowanek  |1985-1991|  Lublinianka Lublin |2|
 Walaszczyk Kamil  | więcej | p  1982.10.13  Przełęcz Dukla, Czarni J. Galicja Cisna  |2007-2011|  Stal St. W. Partyzant T., Polonia P., Karpaty K.  
 Walczak            
 Walek (ps.) n      1914    
 Walenia        1947    
 Walenia p      1921 1922    
 Wałus Józef        1946    
 Warchałowski      wychowanek  1971/72w    
 Warchoł Jakub | więcej | n  1989.03.22  wychowanek  |2006-2013|  Herman Hermanowa  
 Warchoł Janusz    1956.06.01  wychowanek      
 Warczak        |1960/61w 61/62    
 Warzocha        1961/62    
 Warzocha Tomasz n  1978.09.30  Kolbuszowianka, Zryw Dzikowiec    Kolbuszowianka, Pogoń Leżajsk  
 Waw n      1913    
 Wąsowicz        1922    
 Wcisło        1960/61    
 Wessely      Spójnia Rzeszów  1944    
 Węglowski        1930    
 Widuch Jan o      |ch|    
 Wiech Janusz n  1951.08.16  wychowanek  |1968/69 69/70    
 Wiech Zbigniew | więcej | o  1944.06.21 Rzeszów    1961-1970  Walter Rzeszów  
 Wieder Leonard n  1913    1936/37    
 Wiejak Szymon | więcej | p  1995.08.10  Puławiak Puławy, Wisła Puławy  |w2016/17|  Orlęta Radzyń Podl.  
 Wiercioch Jacek o  1975.11.14  Piast Nowa Wieś  |2000-2002|  Piast Nowa Wieś  
 Wierzbowicz Piotr p  1965.10.27  wychowanek, Zelmer Rzeszów  |1984-1993|  Stal Łańcut |2|
 Wieśniak Andrzej      Stal Mielec  j1973/74   |M|
 Wiktor Mariusz  | więcej | n  1989.05.28  Błękitni Ropczyce  |2008/09 09/10|  Orzeł Przeworsk  
 Wilczyński Witold n  1953  Broń Radom  |1976-1978|    
 Wilk Daniel | więcej | p  1995.07.01  wychowanek  |2014-2015|  Granit Wysoka Strzyżowska  
 Wilk Grzegorz   | więcej | n  1969.01.15  Stal Nowa Dęba  |1989-1994|  Czuwaj Przemyśl, Siarka Tarnobrzeg, Górnovia |2|
 Wilk Lesław o  1936  Spójnia Rzeszów  |1955-1967|    
 Wilusz Bronisław    1883.08.29    |ch|    
 Wilusz Kazimierz    1875.02.24    |ch|    
 Winiarski Witold n  1966.08.25  LKS Iwonka Iwonicz, Karpaty Krosno  |1989-1994|  zakończył karierę |2|
 Winnicki Robert n  1967.10.18  Izolator Boguchwała  |1988/89|    |2|
 Wisz Krzysztof        1953 1954    
 Wiśniewski Jan o  1936    1955 1956 1957 1960    
 Wita Henryk   | więcej | p  1953.10.03  ROW Rybnik, ŁKS, Śniadrwy O., Star S.  |1978/79 79/80|  Star Starachowice, LKS Stara Wieś |2|
 Witek        1928    
 Wlezień      Maraton Tarnowiec  1971/72w j1972/73    
 Wojtak Jarosław p  1976.11.27  Sokół Nisko  |w1996/97    
 Wojtowicz Andrzej   | więcej | o  1987.02.11  wychowanek  |2004-2007|  Korona Rzeszów  
 Wojtyczka Ernest p  1944.09.01  Dąb Katowice  |1971-1973|  Odra Wodzisław Śląski  
 Wolny L.            
 Woźny Grzegorz | więcej | p  1980.02.21  wychowanek  |1999-2005|  Galicja Cisna, Pogoń Leżajsk, Górnovia  
 Wójcik Jan      wychowanek      
 Wójtowicz        1956    
 Wójtowicz Andrzej          Wisła Kraków  
 Wróbel Józef n  1915 Strzyżów  wychowanek  |1934-1948|    
 Wybraniec Witold o  1971.07.27  wychowanek, Cracovia Chicago  |1989-1995|  Crasnovia Krasne |2|
 Wyskiel Janusz o  1962.02.09  wychowanek  |1982-1990|   |2|
 Vatseba Andrij | więcej | p  1995.12.07  Dynamo Kijów  |w2013/14|  Nywa Tarnopol (Ukraina)  
 Vitiv Ihor | więcej | b  1984.04.01  Skała Stryj, Desna Czernihów (Ukraina)  |w2010/11 11/12j|  Metałurh Zaporoże (Ukraina)  
 Zaborniak Michał n  1975  Lechia Sędziszów Młp.  |1995/96|  Błękitni Ropczyce  
 Zagórski Dariusz    | więcej | n  1966.10.21 St. Żukowice  Błękitni Tarnów  |1985-1988|  Stal Mielec |2|
 Ząbkiewicz Jakub | więcej | p  1991.04.21  Stal Sanok  |j2014/15|  Orzeł Przeworsk  
 Záhradník Peter | więcej | p  1983.03.10  MFK Dolný Kubín (Słowacja)  |w2010/11 11/12j|  Partizan Bardejov  
 Zając        1932    
 Zając Maciej o  1978  wychowanek  |w1998/99|    
 Załoga Paweł    | więcej | o  1975.10.26  Polonia Przemyśl  |2003/04j|  Polonia Przemyśl |M|
 Zaniewski Łukasz | więcej | n  1991.09.26  Dolcan Ząbki, Okocimski Brzesko  |w2012/13|  Pogoń Siedlce  
 Zapała n      1961/62    
 Zawilański Wojciech      Karpaty Krosno  |1965-1968|  Karpaty Krosno  
 Zawisza Tomasz n  1979.10.18  Lechia Sędziszów Młp.  |1999/00|  Lechia Sędziszów Młp.  
 Zawiślan Rafał | więcej | p  1988.06.30  Sandecja Nowy Sącz, Kolejarz Stróże  |2009/10|  Sandecja, Kolejarz Stróże  
 Zdanowiec n      1927    
 Zdobylak Eugeniusz | więcej | n  1912.11.29 Lwów  TSL Lwów, Junak Drohobycz, Dynamo Lwów  1946, 1947    
 Zieliński Artur    | więcej | p  1974.02.19  wych. Izolator, Avia Ś. Wawel K.  |1994-2000| |2004-2007|  Crasnovia Krasne  
 Zieliński Dominik | więcej | n  1991.01.21  Rekord Bielsko-Biała, Spójnia Landek  |2013/14j|  Spójnia Landek  
 Zieliński Stanisław o      1939    
 Zieliński Wojciech | więcej | p  1971.11.01  wychowanek  |1989-2001|  Strug Tyczyn |2|
 Zitka Ilia | więcej |   o  1982.11.06  Banik Albrechtice, Odra Opole, Ruch W. Maz.  |2010/11j|  MFK Havířov (Czechy)  
 Złamaniec Władysław      wychowanek  |1927 1928 1929 1930    
 Złotek Waldemar   | więcej | n  1988.05.29  Wisłok Wiśniowa  |2008/09j|  Wisłok Wiśniowa, Czarni Jasło  
 Zwoliński Marian p  1911.03.11 Jaworów    |1932-1953|    
 Żeglicki Lucjan    1909.03.27    1927    
 Żmuda Mieczysław n      |ch|    
 Żmuda Przemysław | więcej | o  1985.03.03  BKS Lublin, Motor Lublin, Stal Stalowa Wola  |2015-2017|  Hetman Zamość  
 Żmuda Stanisław p  1887.04.04 Stary Sambor    |ch| |w0|    
 Żyradzki Walenty        |w|    

             |2| - grał w  Resovii w II lidze w latach 1977-1994
             |A| - grał w kadrze A Polski
             |B| - grał w kadrze B Polski
             |M| - grał w kadrze Polski juniorów lub młodzieżowej
             |w0| - zginął w czasie I wojny światowej
             |w| - zginął w czasie II wojny światowej
             |ch| - grał w pierwszej drużynie "Championów"
             (ps.) - pseudonim (używane przez sportowców w latach 1905 - 1918)


             ©  stan na dzień 11.09.2017
             materiały zebrali 3md & TB  /kontakt: 3md@wp.pl/
             resoviacy.pl

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       | ... do resoviacy |



 

nej |

© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by